LV RU EN

Pirmdiena, 2021. gada 29. novembris
Ignats, Virgīnija
Ludza
Flurries
-1°C
 
A A A

Ludzas Lielās sinagogas ekspozīcijas izveidē piedalās ekspertes no Norvēģijas

DSC_0838Turpinās darbs pie projekta Nr. ERZLV04/GSKMS/2013/09 „Ludzas Lielās sinagogas restaurācija un ebreju garīgā mantojuma atdzimšana”, kas tiek īstenots Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta Programma LV04 “Kultūras un dabas mantojuma saglabāšana un atjaunināšana” ietvaros.

Šonedēļ Ludzas novada pašvaldībā darba vizītē ieradušās trīs ekspertes no Hordalandas Muzeju centra Norvēģijā. Tā ir jau ceturtā norvēģu ekspertu vizīte Ludzā. Ekspertes piedalījās projekta vadības un darba grupas sanāksmē.

Vizītes turpinājumā speciālistes dalīsies pieredzē ar Ludzas novadpētniecības muzeja darbiniekiem par sinagogas ekspozīcijas izveidi. Piektdien, 17. jūnijā, notiks aušanas meistarklase Ludzas amatnieku centrā, bet sestdien viņas piedalīsies Lielajā Latgaļu tirgū.

Minētais projekts tiek īstenots, izmantojot EUR 201 875 piešķīrumu no Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas ar EEZ finanšu instrumenta starpniecību. Projektu plānots pabeigta līdz š.g. 1. novembrim.

coloring.cool