LV RU EN

Trešdiena, 2021. gada 27. oktobris
Lilita, Irita, Ita
Ludza
Cloudy
9°C
 
A A A

Ludzas jaunie svarcēlāji – starptautiskā turnīrā Balvos

Aprīļa nogalē Balvos notika starptautiskās sacensības svarcelšanā – Vjačeslava Kirjanova piemiņas kausa izcīņa. Visās svara kategorijās kopā startēja vairāk nekā 100 sportisti no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. Ludzas sporta skolas Svarcelšanas nodaļu pārstāvēja kupls svarcēlāju  pulks. Godalgotās vietas izcīnīja vairāki treneru Igora Afanasjeva, Viktora Dolgiļeviča, Denisa Žulina audzēkņi. 

I vietā meiteņu konkurencē  ir Linda Sprūža.  Kategorijā līdz 30 kg II vietā — Maksims Sokolovs, līdz 37 kg II vietā – Rihards Anisimovs, III vietā – Iļja Bobkovs.  Kategorijā līdz 41 kg – II vietā  Daniels Rudovičs, III vietā – Ritvars Zaharāns. Kategorijā līdz 45 kg – I vietā Vitālijs Petrovs, II vietā – Edgars Silovs, III vietā – Ņikita Pozņaks.  Kategorijā līdz 50 kg – I vieta Ērikam Filipčenko, III vietā – Roberts Žulins.

Pašlaik svarcēlāji gatavojas Latvijas čempionātam.

coloring.cool