LV RU EN

Trešdiena, 2021. gada 27. oktobris
Lilita, Irita, Ita
Ludza
Cloudy
8°C
 
A A A

LUDZAS JAUNIE HANDBOLISTI UZVAR STARPTAUTISKAJĀ TURNĪRĀ

24.-25. septembrī ar labiem rezultātiem starptautiskajā jauniešu turnīrā Igaunijas pilsētā Polvā startēja Latvijas komandas.

Visveiksmīgāk tika nospēlēts 2002.gadā dzimušo zēnu grupā, kur uz goda pjedestāla kāpa uzreiz divas Latvijas komandas. Ludzas handbolisti ar trim uzvarām trijās spēlēs izcīnīja pirmo vietu B apakšgrupā, bet Ulbrokas komanda A apakšgrupā trijos mačos izcīnīja divus panākumus un ieņēma otro vietu.

img-20160929-wa0002Turnīra pusfinālā abas Latvijas komandas mērojās spēkiem savā starpā un spraigā cīņā ar 23:22 pārāki izrādījās Ludzas jaunie handbolisti. Vēlāk finālspēlē viņi ne mazāk saspringtā cīņā ar 20:19 pārspēja Minskas SKA jauniešus, triumfējot turnīrā. Spēlē par trešo vietu Ulbroka ar 14:10 pārspēja Igaunijas komandu “Tapa”.

Jāpiebilst, ka pavisam nesen Ludzas 2002.gadā dzimušie zēni uzvarēja arī turnīrā Panevežā, bet pirms trim nedēļām septiņu komandu konkurencē triumfēja arī Krievijā.

2000.gadā dzimušo zēnu grupā trešo vietu izcīnīja Murjāņu Sporta Ģimnāzijas komanda. Vispirms murjāņieši ieņēma otro vietu apakšgrupā, pusfinālā ar 22:30 piekāpās turnīra nākamajai uzvarētājai “Polva”, bet cīņā par trešo vietu ar 24:21 pieveica Minskas SKA.

2004.gadā dzimušo grupā ne Dobeles, ne Ulbrokas zēnu komandām neizdevās tikt uz goda pjedestāla. Dobele ar divām uzvarām sešās spēlēs ierindojās ceturtajā vietā, bet Ulbroka ar vienu uzvaru un vienu neizšķirtu ieņēma piekto vietu. Savstarpējā spēlē pārliecinošu uzvaru ar 19:4 izcīnīja Dobeles jaunie handbolisti.

Sagatavoja Svetlana Rimša, sabiedrisko attiecību vadītāja

Informācijas avots: www.handball.lv

Foto no komandas arhīva

coloring.cool