LV RU EN

Svētdiena, 2021. gada 05. decembris
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Ludza
Mostly cloudy
-6°C
 
A A A

Ludzas draugu klubs no Bodenteihas viesojas mūsu novados

IMG_0179 Pirmssvētku nedēļā Ludzā un kaimiņu novados viesojās seni mūsu draugi no Vācijas sadarbības pilsētas Bodenteihas. Kā parasti, viņi nebrauc ar tukšām rokām. Šoreiz dāvinājumi īpaši vajadzīgi sociālās aprūpes iestādēm.

Vācijā savākti līdzekļi un iegādātas autiņbiksītes (pamperi) pieaugušajiem. – vairāk nekā 10 000. Tās sadalītas visu četru bijušā Ludzas rajona novadu sociālajiem dienestiem. Vācu draugi 21. jūnijā pabija Ludzas novada sociālās aprūpes centrā “Ludza”, lai nodotu saziedotās higiēnas preces.

Kā atzina centra darbinieki, viņi ir ļoti pateicīgi par lietderīgo dāvinājumu, jo tieši šīm precēm un zālēm tiek izmantots visvairāk no budžeta naudas. Savukārt sadarbības partneri atklāja, ka viņi varējuši atvest vien trešo daļu no dāvinājuma, kas saziedots no veco cilvēku namiem. Ceļa izdevumus apmaksā Ludzas draugu klubs.

Viņi atzinīgi novērtēja Ludzas sakoptību, krāšņos apstādījumus un sakārtotās ielas. Ludzas sadarbībai ar Bodenteihu šogad bija jubileja — 10 gadi. Šajā laikā vairāki aktīvākie Ludzas draugu kluba dalībnieki ir kļuvuši patiesi draugi, kas izturējuši laika pārbaudi.

coloring.cool