LV RU EN

Ceturtdiena, 2021. gada 05. augusts
Osvalds, Arvils
Ludza
Mostly cloudy
13°C
 
A A A

Ludzas bibliotēkā notika tikšanās ar rakstnieci Aiju Mikeli

9.februārī Ludzas pilsētas bibliotēkā Ludzas iedzīvotājiem un bibliotēkas apmeklētājiem bija iespēja tikties ar 8 detektīvromānu autori, žurnālisti un rakstnieku apvienības “Latgales Ūdensroze” dibinātāju Aiju Mikeli.

Rakstniece ar prieku atbildēja uz visiem uzdotajiem jautājumiem, stāstīja, kā top darbi, kas ir viņas iedvesmas avots, iepazīstināja ar savu biogrāfiju, bērnības atmiņām un ģimenes dzīvi. Pasākuma gaitā bija iespēja iepazīties ar visiem autores radītajiem daiļdarbiem. Nobeigumā aktīvāko un interesantāko jautājumu autori saņēma dāvanas – literāro darbu krājumus “Rositten”, veltītus Rēzeknes 730 gadu jubilejai ar autogrāfu.

Sakām lielu paldies Aijai Mikelei par iespēju iepazīties tuvāk un dalīties pārdomās!

Viorika Vasilovska

coloring.cool