LV RU EN

Piektdiena, 2021. gada 30. jūlijs
Valters, Renārs
Ludza
Mostly cloudy
22°C
 
A A A

Bibliotēka aicina: konkursi, izstādes, pasākumi

Tradicionālā “Tikšanās ar grāmatu” Ludzas bibliotēkā

No 23. oktobra Ludzas bibliotēkā var izvēlēties grāmatas, lai piedalītos pasākumā “Tikšanās ar sen zināmo, bet aizmirsto grāmatu”. Pasākums ir veidots kā Ludzas bibliotēkā tradicionālā tikšanās ar noslēpumaino grāmatu, tikai šoreiz lasītājiem tiek piedāvāts izlozēt kādu klasiķa darbu, kas, iespējams, kādreiz jau lasīts, un pārlasīt šo “aizmirsto” grāmatu. Par izlasīto dalīsimies iespaidos 7. decembra vakarā, tiekoties bibliotēkā pasākuma noslēgumā (tur gaidīs arī pārsteiguma balvas).

 

Grāmatu izstādes Ludzas bibliotēkā novembrī

1. novembrī – Jauno grāmatu diena.

Latviskā gara atdzimšana «Dzied, latvju varoni Lāčplēsi, / Teic pagātni, cel uz nākotni!». (A.Pumpurs).

Dramaturgam Paulam Putniņam — 80.

Angļu rakstniekam Džonatanam Sviftam — 350.

Dzīve kā romāna sižets.

Pirmā latgaliešu kalendāra izdevējam Gustavam Manteifelim – 185 (lasītavā).

Fotogrāfiju izstāde “Ceļojums laikā”.

 

Ludzas pilsētas galvenās bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļa sadarbībā ar Nacionālo bibliotēku aicina vīriešus – tēvus, lielos brāļus, vectēvus un krusttēvus iesaistīties lasīšanas vecināšanas programmā „Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2017” (BJVŽ 2017) un piedalīties akcijas “Vīrieši! Tēvi! Lasītāji! 2017” balvu izlozē.

Plašāka informācija – bibliotēkā vai interneta resursos (www.ludzasbiblio.lv).

coloring.cool