LV EN

Piektdiena, 2022. gada 09. decembris
Sarmīte, Tabita
Ludza
Flurries
-6°C
 
A A A

“Ludzas apsaimniekotājam” jauns vadītājs

Ir noslēdzies Ludzas novada domes izsludinātais konkurss uz pašvaldības kapitālsabiedrības SIA “Ludzas apsaimniekotājs” valdes locekļa amatu. Konkursam tika iesniegti 14 pieteikumi. Savu vēlmi vadīt “Ludzas apsaimniekotāja” darbu izteica Anatolijs Miņins, Eduards Seņkovs, Ivars Tutins, Igors Kandaļincevs, Nataļja Rutkovska, Artūrs Mortuzāns, Igors Onufrijevs, Staņislavs Narnickis, Uldis Karnijanovs, Oļegs Agafonovs, Andris Līpacis, Zigmārs Naglis, Māris Kamzols un Valentīna Volžankina (pretendenti nosaukti pieteikumu iesniegšanas secībā).

Pretendentu atlasi veica Ludzas novada domes apstiprinātā amata konkursa vērtēšanas komisija 5 personu sastāvā: Alīna Gendele, Valentīna Lukina, Juris Atstupens, Aivars Meikšāns un Sergejs Jakovļevs.

Izvērtējot pretendentu atbilstību konkursa nolikumā noteiktām prasībām, komisija nolēma uz interviju uzaicināt tikai 5 pretendentus. Pēc 26. martā notikušajām intervijām Ludzas novada domes amata konkursa vērtēšanas komisija vienbalsīgi nolēma uz SIA “Ludzas apsaimniekotājs” valdes locekļa amatu izvirzīt Andri Līpaci.

Andrim Līpacim ir divas augstākās izglītības – tehniskā un ekonomiskā. Viņam ir arī nozīmīga darba pieredze vadošajos amatos.