LV RU EN

Sestdiena, 2021. gada 23. oktobris
Daina, Dainida, Dainis
Ludza
Cloudy
3°C
 
A A A

Ludzas 2. vidusskola valsts svētku noskaņās

vs3Valsts svētku priekšvakarā Ludzas 2. vidusskolā notika svinīgi pasākumi, veltīti Latvijas Republikas 98. gadadienai. 1.- 6. klašu posmā skolēni pulcējās uz pašu gatavotu koncertu. Jau kopš mācību gada sākuma 1.- 4. klašu koris gatavoja uzstāšanos Latvijai dzimšanas dienā. Sirsnīgais pamatskolas audzēkņu acapella tautasdziesmu izpildījums, vijoles, akardeona spēle un ansambļa uzstāšanās neatstāja vienaldzīgu nevienu.vs4

Savukārt 7. – 12. klašu audzēkņi bija sagatavojuši kopīgu tematisku klases stundu. Šoreiz tas bija emocionāls, saviļņojošs, vizuāli – muzikāls inscenējums 12. klašu skolēnu izpildījumā. Par saistošu un izzinošu izvērtās mini – viktorīna par dažādiem vēstures,  ievērojamu cilvēku, sabiedrisko norišu u.c. faktiem, kur uzvarētāji saņēma nelielas dāvanas. Tāpat pasākumā tika pasniegtas Pateicības Ludzas novada BJC rīkotā zīmējumu konkursa „Mana Latvija” uzvarētājiem un dalībniekiem. Šajā dienā visvienkāršākās skolēnu atbildes uz sarežģīto jautājumu: Kas Tev ir Latvija? skanēja īpaši sirsnīgi: mana māja, ģimene, mana māmiņa, mana skola, mana māsiņa un brālis, mans pagalms, mani draugi, es pats, mana nākotne …

Ludzas 2.vidusskolas skolotāja
Liāna Nagle

coloring.cool