LV RU EN

Pirmdiena, 2021. gada 02. augusts
Stefans, Normunds
Ludza
Partly cloudy
16°C
 
A A A

Ludzas 2. vidusskola gaida jaunu mācību aprīkojumu

Projekta “Kvalitatīvai dabaszinātņu apguvei atbilstošas materiālās bāzes nodrošināšana” ietvaros 2010.gada februārī – martā noslēgtas vispārējās vienošanās ar piegādātājiem par attiecīgā mācību aprīkojuma piegādi pašvaldības dibinātajām vispārējās vidējās izglītības iestādēm.

Ludzas 2.vidusskola jau ir veikusi pirmās daļas, t.i. digitālās informācijas apstrādes sistēmas matemātikas, fizikas, ķīmijas un bioloģijas skolotājiem un skolēnu pētnieciskajai darbībai, pasūtījumu, cerams, ka pasūtījums tiks piegādāts līdz jaunā gada sākumam.

Pedagogi cer, ka ierīces un materiāli būs kvalitatīvi, efektīvi un racionāli izmantojami ikdienas darbā.

Katrā iepirkuma daļā par uzvarētāju tika atzīti no viena līdz trijiem piegādātājiem, nosakot to prioritāro secību, tas nozīmē, ka pašvaldība, nodrošinot mācību aprīkojuma piegādes, preces pasūtīs no piegādātāja, kurš iepirkuma rezultātā ir atzīts par pirmo uzvarētāju, bet no otrā un trešā uzvarētāja tikai tajos gadījumos, kad pirmais būs atteicies slēgt piegādes līgumu.

Katrā iepirkumu priekšmeta daļā par uzvarētājiem tika atzīti šādi piegādātāji :

Digitālās informācijas apstrādes sistēmas matemātikas, fizikas, ķīmijas un bioloģijas skolotājiem un skolēnu pētnieciskajai darbībai.- pretendentu apvienība – SIA “TCon”; SIA “GT19”, SIA “Sonex Technologies Latvia”, Ventspils pilsētas pašvaldības iestāde “Ventspils digitālais centrs”, SIA “Lielvārds” .

Ierīces pētnieciskajai darbībai un nodrošinājums eksperimentu sagatavošanai un demonstrēšanai fizikā “SIA “Lielvārds”

Ierīces pētnieciskajai darbībai un nodrošinājums eksperimentu sagatavošanai un demonstrēšanai bioloģijā “SIA “Lielvārds”

Ierīces pētnieciskajai darbībai un nodrošinājums eksperimentu sagatavošanai un demonstrēšanai ķīmijā, laboratorijas piederumi un trauki ķīmijā, bioloģijā, fizikā, kolekcijas un modeļi ķīmijā SIA “Adrona”

Modeļi matemātikas kabinetam – Total Eesti OU

Vielas un materiāli eksperimentiem ķīmijā un bioloģijā- SIA “Labochema Latvija”

29. aprīlī Rēzeknē notika Informatīvais mācību seminārs izglītības iestāžu un pašvaldību projektu vadītājiem par aktualitātēm ES fondu apguvē izglītības jomā un kabinetu aprīkojumu iegādi ERAF 3.1.3.1.aktivitātē.

coloring.cool