LV RU EN

Sestdiena, 2021. gada 27. novembris
Lauris, Norberts
Ludza
Cloudy
0°C
 
A A A

Ludzānietis Aleksandrs Blins – viens no labākajiem pasaules džiu-džitsu cīkstoņiem!

Pagājušajā nedēļā, no 24. līdz 26. augustam, ASV pilsētā Lasvegasā norisinājās pasaules čempionāts Brazīliešu Džiu – Džitsu Masters grupā.

Šogad pirmo reizi šajā sporta veidā tika pārstāvēta arī Latvija. Mūsu valsts komandā iekļauti seši sportisti: Mareks Varnelis (Tukums), Anda Lūciņa (Rīga), Aleksandrs Blins (Ludza), Evita Bērziņa (Rīga), Jānis Eisaks (Tukums) un Andrejs Maslovs (Daugavpils), kurš ir arī izlases komandas galvenais treneris.

Čempionātā sasniegti fantastiski rezultāti. Ludzānietis Aleksandrs Blins izcīnīja sudraba godalgu savā svara kategorijā! Zelta medaļu ieguva amerikānis, bet bronzu – brazīlietis. Jāpiebilst, ka vadošās valstis šajā sporta veidā ir tieši Brazīlija un ASV.

Sudrabu ieguva arī Mareks Varnelis no Tukuma, bet rīdziniece Anda Lūciņa kaklā kāra bronzas medaļu. Arī pārējie trīs Latvijas komandas sportisti ir labāko desmitniekā.

Lepojamies ar mūsu sportistiem un no sirds apsveicam ar lieliskiem panākumiem!

Informāciju sagatavoja

Svetlana Rimša,

Ludzas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību vadītāja

Rudolfa Bremaņa foto

coloring.cool