LV RU EN

Sestdiena, 2021. gada 04. decembris
Baiba, Barba, Barbara
Ludza
Cloudy
-5°C
 
A A A

Ludzas pilsētas svētki jau sākušies!

pilskalns 1Augusta pirmās nedēļas nogalē Ludzā tradicionāli tiek rīkotas pilsētas svētku svinības, kuru ietvaros tiek organizētas aktivitātes un pasākumi dažādām vecuma un interešu grupām. Šogad gan nedaudz mazākā mērogā, bet pilsētas svētki priecēs ar savu dažādību un sirsnību, tā kā šī gada svētku moto – “Saimī ir spāks”, tādējādi uzsverot ģimenes nozīmi un vērtību katra cilvēka dzīvē. Tāpēc visi pilsētas iedzīvotāji un viesi tiek mīļi gaidīti svētku pasākumos – gan kā apmeklētāji, gan arī kā aktīvi dalībnieki!

LUDZAS PILSĒTAS SVĒTKU PROGRAMMA

 

Svētkus rīko Ludzas novada pašvaldība

Pasākumus atbalsta Apdrošināšanas uzņēmums BTA, SIA „Lekon”, SIA “Zvaigzne ABC”, SIA “Alba Ltd”, atpūtas bāze “Dzerkaļi”, AAS “Balta”

coloring.cool