LV RU EN

Piektdiena, 2021. gada 15. oktobris
Hedviga, Helvijs, Eda
Ludza
Cloudy
8°C
 
A A A

Ludzānieši XXVI Vispārējos latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkos

No 30. jūnija līdz 8. jūlijam norisinās Latvijas simtgades zīmē notiekošie XXVI Vispārējie latviešu Dziesmu un XVI Deju svētki, kuros piedalās arī Ludzas pilsētas un novada 10 kolektīvi – koris “Austrumstīga”, 6 tautas deju kolektīvi (Isnaudas tautas deju kolektīvs “Isnauda”, Ņukšu tautas deju kolektīvs”Klip-Klap”, Ludzas deju kolektīvi “Reizē”, “Žeperi”, “Žiks” un “Atvasara”), pūtēju orķestris “Ludza” un 2 folkloras kopas (Ņukšu “Rīkšova” un etnogrāfiskais “Isnauda”).

Dziesmu un deju svētku atklāšanas dalībnieku gājienā piedalījās kolektīvu dalībnieki, Ludzas novada domes vadība, kuru pārstāvēja Ludzas novada domes priekšsēdētājs Edgars Mekšs, priekšsēdētāja vietnieks Valdis Maslovskis un priekšsēdētāja vietniece sociālajos, izglītības un kultūras jautājumos Jevgenija Kušča, kā arī Ludzas novada kultūras jomas pārstāvji – Ludzas novada pašvaldības kultūras metodiķe Karīna Demko-Senkāne un Ludzas Tautas nama direktore Valentīna Razumovska.

Foto: Karīna Demko-Senkāne

coloring.cool