LV RU EN

Piektdiena, 2021. gada 30. jūlijs
Valters, Renārs
Ludza
Mostly cloudy
22°C
 
A A A

Ludzānieši piedalās Latvijas karaoke čempionātā

3. augustā Ludzas pilsētas svētku laikā norisinājās Latvijas karaoke čempionāta atlase. Konkurss notiek jau ceturto gadu, bet Ludzā atlase tiek organizēta pirmo reizi.

DSC_1423Karaoke konkursa atlasē piedalījās gandrīz divdesmit dalībnieki un pēc konkursa atlases tika noskaidroti „Latvijas karaoke čempionāts 2013” Ludzas atlases uzvarētāji – Aleksejs Krupnovs ar dziesmu “Ptici” (vīriešu kategorijā) un Sanda Paškeviča ar dziesmu “Ziemeļvējā” (sieviešu kategorijā). Viņi neslēpa savu sajūsmu par uzvaru atlasē un ir priecīgi par Ludzas konkursa atlases galveno balvu – iespēju 14. septembrī doties uz īpašo karaoke kruīzu kas notiks uz Tallink prāmja Rīga-Stokholma-Rīga.

DSC_1415

 

Ludzānieši gatavi cīnīties par uzvaru konkursā 20., 21. un 27. septembrī Rīgā vienā no populārākiem karaoke klubiem „Friends Club” (Elizabetes ielā 55, viesnīcas „Radisson Blue Latvija” 1. stāvā). Tur konkursantus vērtēs žūrija, kuras sastāvā: Viktors Lapčenoks, Žoržs Siksna, Guntis Veits, Andris Kivičs, Fēlikss Ķiģelis, Anatolijs Hvojnickis, Tatjana Lukašenkova, Natālija Oļesik un Marts Kristiāns Kalniņš. Labākie karaoke dziedātāji no Latvijas iegūs iespēju pārstāvēt Latviju pasaules karaoke čempionātā (Karaoke World Championship), kas šī gada nogalē notiks Somijā. Tiem, kas vēlas piedalīties konkursā, vēl ir iespējas, jo konkursa atlases notiks arī Ventspilī, Alūksnē, Ogrē, Preiļos un Rīgā.

Vairāk informācijas par konkursu: www.mrkaraoke.lv.

Vairāk fotomirkļu no karaoke čempionāta atlases Ludzā skatiet sadaļā “Foto galerijas”

coloring.cool