LV RU EN

Otrdiena, 2021. gada 27. jūlijs
Marta, Dita
Ludza
Partly cloudy
18°C
 
A A A

Ludzā viesosies Polockas ansamblis “Rūnas”!

27-kopiyaSestdien, 26. novembrī plkst. 15.00, Ludzas Tautas namā koncertu sniegs Baltkrievijas senākās pilsētas Polockas bērnu un jauniešu vokāli-horeogrāfiskais ansamblis “Rūnas”, kuram ir izveidojusies sadarbība ar Ludzas Mūzikas pamatskolas bērnu kori.

Ansamblis “Rūnas” ir dibināts 2001. gadā. Tā vadītāja kopš dibināšanas ir Irina Rubinčika. Kolektīva sastāvā darbojas Polockas bērnu mākslu skolas audzēkņi un absolventi. 2003. gadā kolektīvam piešķirts Baltkrievijas Republikas kolektīva goda nosaukums “Paraugkolektīvs” («Образцовый»).

Kolektīva savdabīgums atklājas, tā radošajā darbībā apvienojot vokālu ar horeogrāfiju. Muzikālie priekšnesumi tādā veidā kļūst par spilgtām muzikāli-dramatiskām miniatūrām. Galvenais žanrs, kurā darbojas “Rūnas” ir folk-modern. Priekšnesumus brīnisķīgi papildina pārdomātie kostīmi un skatuves gaismas noformējums.10822288_m3w829h554q75v4653_img_9881

Ansambļa “Rūnas” uzstāšanos atzinīgi ir novērtējuši ne tikai skatītāji, bet arī profesionālā žūrija. Kolektīvs ir daudzu festivālu un konkursu laureāts.

2005. gadā ansamblim “Rūnas” tika piešķirta Baltkrievijas Republikas Prezidenta talantīgās jaunatnes atbalsta fonda prēmija.

Koncertā ieeja bez maksas.

coloring.cool