LV RU EN

Piektdiena, 2021. gada 23. jūlijs
Magda, Magone, Mērija
Ludza
Mostly sunny
19°C
 
A A A

Ludzā viesojās veselības ministrs

V_Zulina_veselibas_ministrs (2)PV_Zulina_veselibas_ministrs (1)iektdien, 20. februārī, īsā darba vizītē Ludzā (arī Rēzeknē un Krāslavā) ieradās veselības ministrs Guntis Belevičs. Ministrs tikās ar SIA „Ludzas Medicīnas Centrs” un Ludzas novada pašvaldības vadību. Ministra vizītes mērķis – iepazīties ar veselības pakalpojumu pieejamību. Guntis Belevičs pabija poliklīnikā un mūsu jaunajā slimnīcā.
V_Zulina_veselibas_ministrs (3)Sarunā ar SIA un pašvaldības vadību pārrunātas aktuālākās problēmas: par jauno speciālistu piesaistīšanu darbam reģionu slimnīcās, par kvotu sadali un to, kā racionālāk izmantot mūsu Medicīnas centra iespējas. Ministrs izteica vairākus iespējamos variantus, kā turpmāk valsts aprūpes sistēmā varētu attīstīties Ludzas Medicīnas centrs.
Domes priekšsēdētāja Alīna Gendele pēc tikšanās bija noskaņota optimistiski: ministrs izprot mūsu problēmas, un viņam ir daudzi racionāli priekšlikumi sistēmas sakārtošanai.

Vanda Žulina,
korespondente

coloring.cool