LV EN

Piektdiena, 2023. gada 03. februāris
Vida, Ida, Aīda
Ludza
Partly cloudy
-6°C
 
A A A

Ludzā viesojās kompānijas “Open-Tour” pārstāvis

Vakar, 13. septembrī, Ludzā viesojās Krievijas kompānijas “Open-Tour” direktors Igors Četirkins (Sanktpēterburga). Viņa vizītes mērķis bija iepazīties ar sporta materiāli-tehnisko bāzi, lai nākamgad vasaras mēnešos Ludzā varētu organizēt Sanktpēterburgas bērnu un jauniešu sporta skolu mācību-treniņu nometnes.

Ludzas novada pašvaldība un vairāku nozaru tūrisma operators “Open-Tour” 2011. gada gada aprīlī ir parakstījuši sadarbības līgumu, lai veicinātu abu pušu sistemātisku informācijas apmaiņu par sociāli-ekonomiskas, tūrisma un investīciju sfēras darbību. I. Četirkins apmeklēja Ludzas sporta halli, internāta telpas, Mazā Ludzas ezera pludmali, Ludzas novada sporta skolas sporta zāli, manēžu, stadionu, trenažieru zāli u.c. objektus, kas būtu izmantojami sporta skolu audzēkņu mācību-treniņu nometņu rīkošanai un pilnvērtīgai atpūtai. Kompānijas pārstāvis atzīst, ka mierīgajā un ekoloģiski tīrajā Ludzā būtu labi atpūsties ne vien bērniem, bet arī pieaugušajiem. Sportisti, atgriežoties mājās, varētu pastāstīt par šo miera ostu saviem vecākiem, un tādā veidā Ludzas novadam būtu iespējams piesaistīt arī tūristus no Krievijas.

Cerēsim, ka iecerētais izdosies un mūsu mājīgā Ludza kļūs par iemīļotu atpūtas vietu arī Sanktpēterburgas iedzīvotājiem!