LV RU EN

Piektdiena, 2021. gada 15. oktobris
Hedviga, Helvijs, Eda
Ludza
Showers
9°C
 
A A A

Ludzā viesojās “Garšu brauciens”

23. septembrī Ludzā ciemojās orientēšanās sacensību “Garšu brauciens”, kas labo darbu akcijas ietvaros sarūpēja bērniem dāvanas.

Kopumā  braucienā devās 20 komandas ar 78 dalībniekiem. Veiksmīgi jau aizritējuši pirmie divi sacensību posmi, kuru laikā brauciena dalībnieki apmeklēja ražotājus Vidzemē, Zemgalē un Abavas senlejā. Ņemot vērā dalībnieku vēlmes, šo posmu organizēja Latgalē, apciemojot gardumu ražotājus Balvu, Kārsavas novadā, Ludzā, Zilupē un Viļakā. Kā atzina brauciena organizatore Anda Volnere, ceļojums pa Latgales pierobežu un uzņēmumiem sacensību dalībniekiem ļoti patika. Katrā kontrolpunktā dalībniekiem bija uzdevums, kas jāizpilda, lai iegūtu pēc iespējas vairāk informācijas par apciemoto vietu, krājot punktus. Arī par Ludzu bija jāatrod informācija, ko nevar viegli iegūt internetā. “Garšu brauciena” mērķis ir ar degustāciju vai prezentāciju palīdzību popularizēt Latvijas vietējās produkcijas ražotājus, kā arī motivēt iedzīvotājus apceļot Latviju. Vietējiem ražotājiem piedalīšanās “Garšu braucienā” ir ne tikai laba reklāma, bet arī iespēja notirgot savu produkciju pasākuma dalībniekiem. Bet ne tikai.

Visi dalībnieki labo darbu akcijas ietvaros sarūpēja kādu dāvanu. Ludzā garšu brauciena ceļotāji nodeva Ludzas novada daudzbērnu ģimeņu bērniem un bērniem ar īpašām vajadzībām noderīgu sūtījumu ar grāmatām, zīmuļiem, krāsām, zīmēšanas blokiem, somām, rotaļlietām, apģērbu u.c. Visas šīs lietas ar Ludzas bāriņtiesas gādību nonāks pie bērniem, radot prieku mācīties un augt.

Informāciju sagatavoja
Ludzas novada Tūrisma informācijas centrs

coloring.cool