LV EN

Piektdiena, 2023. gada 27. janvāris
Ildze, Ilze, Izolde
Ludza
Mostly cloudy
-3°C
 
A A A

Ludzā uzstādīta jauna Tele2 UMTS bāzes stacija

Ludzā darbu sākusi jauna Tele2 trešās paaudzes UMTS bāzes stacija. Tās uzstādīšana ir būtiska, jo nodrošina ne tikai augstvērtīgu sakaru kvalitāti, bet arī ātrgaitas mobilā interneta iespējas Tele2 tīklā. Kopumā Ludzas novadā šobrīd ir jau sešas Tele2 bāzes stacijas.

Trešās paaudzes (3G) mobilo sakaru tehnoloģija UMTS nodrošina ātrākas un plašākas datu pārraides iespējas, kā arī augstāku datu pārraides kvalitāti, salīdzinot ar GSM. Tele2 UMTS mobilo sakaru tīklā datu pārraides ātrums sasniedz līdz 10,2 megabitiem sekundē lejupielādē un līdz 2,0 megabitiem sekundē augšupielādē. Nākamgad Tele2 plāno lejupielādes ātrumu palielināt līdz 21 megabitam sekundē.

“Pašlaik Tele2 3G tīkls aptver lielāko daļu blīvāk apdzīvoto vietu, un Tele2 ātrgaitas mobilais internets ir pieejams ne tikai lielākajās, bet arī reģionālajās pilsētās. Šobrīd aktīvi attīstām mobilā interneta pārklājumu. Tuvāko trīs mēnešu laikā iedzīvotāji lauku reģionos būs patīkami iepriecināti, jo 3G tīkls būs pieejams arī viņiem,” saka Ervīns Kampāns, Tele2 tehniskais direktors.

Jau šobrīd Tele2 datu pārraides ātrums ir līdzvērtīgs parastajam platjoslas internetam, tāpēc Tele2 mobilo internetu var lietot arī kā bezvadu interneta pieslēgumu portatīvajam vai galda datoram. Lai pārliecinātos par Tele2 mobilā interneta iespējām, ikviens var pieteikties piecu dienu bezmaksas izmēģinājumam, saņemot testa modemu ar kurjerpiegādi visā Latvijas teritorijā par brīvu. Plašāka informācija par Tele2 mobilā interneta pieslēgumu veidiem ir pieejama Tele2 interneta veikalā, Tele2 mājas lapā vai tuvākajā Tele2 klientu apkalpošanas centrā.

Tele2 jau otro gadu pēc kārtas ir runas pārraides kvalitātes līderis Latvijā. To apstiprina Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas veiktie ikgadējie mobilo sakaru operatoru kvalitātes mērījumi. Šogad Tele2 atzīmē desmit izaugsmes gadus Latvijā, un kopš Tele2 dibināšanas kopējās investīcijas mobilo sakaru kvalitātes pilnveidošanā sasniedz 145 miljonus latu. Tele2 tīkls ir pieejams 99,6% iedzīvotāju. Vidēji katru nedēļu tiek uzceltas divas bāzes stacijas, tādējādi turpinot tīkla pārklājuma un kvalitātes pilnveidošanu. Tele2 ir izvēlējušies jau puse Latvijas iedzīvotāju, un jaunu bāzes staciju būvēšana reģionos un mazāk apdzīvotās vietās nodrošina to, ka klienti var paļauties uz Tele2 pakalpojumiem neatkarīgi no viņu atrašanās vietas.

Tele2 ir efektīvākais tīkls pasaulē saskaņā ar starptautiskās biznesa vadības konsultāciju kompānijas A.T. Kearney atzinumu. Pateicoties darbības efektivitātei, Tele2 piedāvā saviem klientiem augstas kvalitātes mobilo sakaru pakalpojumus par vislabāko cenu. SKDS veiktā tirgus pētījuma rezultāti apliecina, ka, pārejot uz Tele2, klienti maksā vidēji par 48% mazāk nekā pie iepriekšējā operatora.

Kontaktinformācija:

Egita Māliņa

Tele2 sabiedrisko attiecību konsultante

Hill and Knowlton Latvia projektu direktore

+371 26494030, egita.malina@hillandknowlton.com

Par Tele2

Tele2 filozofija ir piedāvāt augstu kvalitāti par labāko cenu. Uzņēmums piedāvā pēcapmaksas un priekšapmaksas mobilo sakaru pakalpojumus ar zīmoliem Tele2 un Zelta Zivtiņa. Juridiskām personām Tele2 nodrošina individuālu pieeju un piemērotākos mobilo sakaru risinājumus. Tele2 pirmais Latvijā ieviesa trešās paaudzes mobilo sakaru pakalpojumus, tostarp video zvanu un ātrāku datu pārraidi.

Tele2 klientiem ir pieejams ātrs 3G tīkls un mobilais internets Latvijā – ar lejupielādes ātrumu (HSDPA) līdz 10,2 Mbps un datu augšupielādes ātrumu (HSUPA) līdz 2,0 Mbps. Ikgadējā Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) elektronisko sakaru pakalpojumu kvalitātes pārskatā Tele2 jau otro gadu pēc kārtas ir līderis runas pārraides kvalitātē – būtiskākajā mobilo telekomunikāciju sakaru parametrā. Savukārt kampaņā Laba Servisa Mēnesis Tele2 jau trešo gadu pēc kārtas tika apbalvots kā viens no uzņēmumiem ar labāko klientu servisa kvalitāti. Saskaņā ar Profiles International 2010. gada pētījumu Tele2 Latvijas un Lietuvas uzņēmumi ieņem pirmās divas vietas Baltijā kā produktīvākie uzņēmumi IT & telekomunikāciju nozarē. Tele2 pakalpojumi ir pieejami klientu apkalpošanas centros visā Latvijā, kā arī pirmajā telekomunikāciju interneta veikalā https://veikals.tele2.lv/ ar bezmaksas piegādi visā Latvijā.

SIA Tele2 ir Tele2 AB grupas uzņēmums. Tele2 nodrošina mobilos sakarus, datu pārraidi, fiksētos telekomunikāciju un interneta pakalpojumus vairāk nekā 30,1 miljoniem klientu 11 valstīs. Latvijā Tele2 pakalpojumus lieto 1,052 miljons klientu.