LV RU EN

Sestdiena, 2021. gada 27. novembris
Lauris, Norberts
Ludza
Mostly cloudy
0°C
 
A A A

Ludzā uzsākta unikālas kosmētikas ražošana

LAT_Cosmetiks_prezentacija (1)24. aprīlī Ludzā notika unikālu kosmētisko produktu prezentācija. Ikviens kosmētikas līnijas „LACO” prezentācijas stenda apmeklētājs varēja iepazīties ar produkciju: apskatīt, pasmaržot, izmēģināt krēmus, saņemt konsultācijas un, protams, arī dāvanas.

Šie kosmētiskie kopšanas līdzekļi ir ekoloģiski produkti, kas satur Latgales ezeros iegūtos peloīdus (ārstnieciskās dūņas), un tiek ražoti tepat pie mums. SIA LAT COSMETICS ir apvienojusi savus spēkus ar Rīgas uzņēmumu „Cotea”, un kosmētisko produktu ražotni pārcēlusi uz Ludzu.

Pirmā mūsu pilsētā ražotā ekoloģiskās kosmētikas līnija „LACO” ietver sevī 22 produktus: kopšanas līdzekļus sejai, ķermenim, matiem, rokām un kājām. Katrā produktā tiek izmantots peloīdu komplekss (Vital Peloid complex) un ārstniecisko augu ekstrakti, kas uzlabo ādas imunitāti. Produkti ir ražoti pēc speciāli izstrādātas receptūras, bagātināti ar dabas substancēm, nesatur krāsvielas, tiem ir patīkams ogu aromāts.

Kosmētiku iespējams iegādāties SIA „Ludzas maiznīca” veikalā „Centrs”.

Svetlana Rimša,

sabiedrisko attiecību speciāliste

LAT_Cosmetiks_stends

coloring.cool