LV RU EN

Svētdiena, 2021. gada 17. oktobris
Karīna, Gaits
Ludza
Mostly cloudy
6°C
 
A A A

Ludza uzņems pirmo #WePlayStrong sieviešu futbola attīstības braucienu

Ludzas NSS jaunās futbolistes otrdien, 12. jūnijā, apciemos Latvijas Futbola federācijas (LFF) organizētais gada pirmais sieviešu futbola attīstības brauciens, kas notiek kampaņas #WePlayStrong paspārnē.

Pie aptuveni 17 Ludzas NSS jaunajām futbolistēm, kuras pārstāv vecuma grupas no U-12 līdz U-14, ciemosies LFF Sieviešu futbola nodaļas pārstāvji un Latvijas nacionālās sieviešu futbola izlases aizsardze, sieviešu futbola vēstnese Anastasija Ročāne.

Ciemošanās ietvaros notiks atklātais paraugtreniņš, kā arī jautājumu-atbilžu un autogrāfu sesija ar Anastasiju Ročāni, kas plkst. 12:00 sāksies Ludzas stadionā Vārpa, Sporta ielā 21.

Jaunās futbolistes tiks pie piemiņas veltēm no LFF, bet kluba rīcībā nonāks LFF dāvanu komplekts ikdienas treniņu atvieglošanai.

Līdzīgi sieviešu futbola attīstības braucieni iepriekšējos gados notikuši arī Rīgā, Olainē, Balvos, Liepājā, Iecavā, Tukumā, Piņķos, Ventspilī, Talsos, Siguldā, Jelgavā un Ugālē. Šogad braucieni norisinās starptautiskās sieviešu un meiteņu futbola popularizēšanas kampaņas #WePlayStrong ietvaros.

coloring.cool