LV RU EN

Piektdiena, 2021. gada 15. oktobris
Hedviga, Helvijs, Eda
Ludza
Showers
8°C
 
A A A

Rīt Ludzā tiks ieskandināts jaunais flīģelis

Mūziku mēdz dēvēt par valodu bez vārdiem…, tai nav robežu. Mūzika silda un nomierina, satrauc un pacilā. Mūzika mūs saviļņo un emocionāli uzrunā, tā ir mūsu dvēseles barība. Mūzika dziedina! Mūzika ir visbrīnišķīgākais veids kā sevi attīstīt un pilnveidot, kā kļūt un būt cilvēkam.

Biedrība „Ludzas Mūzikas pamatskolas atbalsta biedrība” palīdz bērniem un jauniešiem pilnveidot iespējas iegūt kvalitatīvu mūzikas profesionālās ievirzes izglītību, radošu izaugsmi un profesionālo attīstību Ludzas Mūzikas pamatskolā. Lai uzlabotu kultūras pakalpojumu kvalitāti un efektivitāti, kā arī veicinātu koncertdzīves daudzveidību profesionālās mūzikas vidē, tika izstrādāts projekta pieteikums „Flīģeļa iegāde profesionālas koncertdarbības nodrošināšanai Ludzas novadā”  iesniegts Ludzas rajona partnerībā un Lauku atbalsta dienestā. Projekts guva atbalstu un biedrība ir iegādājusies jaunu mūzikas instrumentu  –  flīģeli.

SIA „A-T Trade” darbinieki, kuri ir specializējušies piegādē un uzstādīšanā, veikli uznesa flīģeli Ludzas Mūzikas skolas 2.stāvā un novietoja to zālē. Jaunais flīģelis ir aklimatizējies, noskaņots un ar savu skanējumu priecēs klausītājus, jo visi klasiskās mūzikas mīļotāji jau 10.februārī tiek aicināti uz jaunā flīģeļa Boston prezentācijas koncertu plsten.17.00 Ludzas Mūzikas skolas zālē.

Kopējais projekta finansējums ir 36 619,44 eiro, t.sk. ELFLA finansējums ir 32957,50 eiro, Ludzas novada pašvaldības līdzfinansējums -3 661,94 eiro.

Projekts “Flīģeļa iegāde profesionālas koncertdarbības nodrošināšanai Ludzas novadā” (Nr.16-01-AL34-A019.2201-000019) tiek īstenots Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020. gadam apakšpasākuma “Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” ietvaros.

Projekta vadītāja

Ilona Mekša

 

coloring.cool