LV RU EN

Otrdiena, 2021. gada 26. oktobris
Kaiva, Amanda, Amanta
Ludza
Partly sunny
6°C
 
A A A

Svētdien Ludzā skanēs sadraudzības koncerts “UKRAINA : LATVIJA”

UkrDLatgale-fin4. septembrī plkst. 14:00 Ludzas parka estrādē skanēt sāks sadraudzības koncerts “UKRAINA : LATVIJA”. Ar savu meistarību skatītājus priecēs daudzu konkursu laureāti, Tautas horeogrāfiskais ansamblis “Galateja” (Brovari, Kijevas apgabals) un Tautas deju ansamblis “Samocvit” (Ļvova). Koncertā piedalīsies arī “Ukraiņu centra Jauniešiem un bērniem Latvijā” solisti un pašmāju deju kolektīvi.

Koncerts tiek rīkots “Ukrainas dienas Latgalē” ietvaros, kas noritēs no 2. līdz 4. septembrim vairākās Latgales pilsētās. Pasākumus organizē “Ukrainas centrs jauniešiem un bērniem Latvijā” ar Latvijas Kultūras ministrijas atbalstu. Pasākuma devīze: Jaunieši – Jauniešiem.

Informāciju sagatavoja

Svetlana Rimša,

sabiedrisko attiecību vadītāja

coloring.cool