LV RU EN

Sestdiena, 2021. gada 31. jūlijs
Ruta, Rūta, Sigita, Angelika
Ludza
Intermittent clouds
17°C
 
A A A

Ludzā rit ūdensprojekta darbi

Komponente

Ūdensapgādes tīkli (m)

Kanalizācijas tīkli (m)

Spiedvadi

Kanalizācijas sūkņu stacijas

I būvniecības kārta

5700

466

Liepājas KSS

rekonstrukcija

II būvniecības kārta

4159

2497

842

Lauktehnikas KSS

rekonstrukcija

III būvniecības kārta

5522

1042

182

Ezerkrasta KSS jauna

Kopā

15381

4005

1024

Šī gada 2.jūlija tika saņemta projekta I kārtas Būvatļauja un nekavējoties uzsākti būvdarbi, Ķempa, Jelgavas un Liepājas ielās. Lai tiktu mazāk bojāts ielas asfaltbetona segums pēc iespējas cenšamies izmantot beztranšeju ūdensvada ierīkošanas metodes, kā piemēru varu minēt Latgales, 18 Novembra ielas, Liepājas ielas posmu Latgales – Parku. Uz doto brīdi līguma ietvaros paredzēto būvdarbu izpilde apsteidz plānoto projekta realizācijas laika grafiku piebilst Grīnberga kungs. Būvdarbu izpildē ir arī piesaistīti vietējie būvuzņēmēji SIA “Santehnika” un vairāki materiālu piegādātāji, kā arī inženiertehniskie darbinieki.

Pēc projekta realizācijas tiks paplašināta Ludzas pilsētas ūdensapgādes un kanalizācijas pakalpojumu pārklājuma teritorija, samazināts sekundārā dzeramā ūdens piesārņojuma risks nomainot esošos ūdensapgādes maģistrālos cauruļvadus ar jaunajiem, kā arī novērsta kanalizācijas tīklu infiltrācija, nodrošināta ES un LR likumdošanas normatīvo aktu prasību izpilde.

Lielākā projekta izmaksu daļu 60 % tiek segta no ES Kohēzijas fonda līdzekļiem. ES Kohēzijas fonds ir viens no Eiropas Savienības reģionālas politikas finanšu instrumentiem, kurš finansē liela mēroga infrastruktūras attīstības projektus vides aizsardzības un transporta sektoros. Fonds sniedz finansiālu ieguldījumu projektiem lai tiktu sasniegti ES noteiktie mērķi vides jomā un ES direktīvas noteiktās prasības

Pilsētas iedzīvotājiem un autovadītājiem līguma realizācijas laikā jābūt iecietīgākiem un jārēķinās ar īslaicīgiem kustības ierobežojumiem.

coloring.cool