LV RU EN

Piektdiena, 2021. gada 15. oktobris
Hedviga, Helvijs, Eda
Ludza
Cloudy
8°C
 
A A A

Ludzā pavasari sagaida skrienot

1.maijā Ludzā laiks bija rudenīgi drēgns un ziedoņa  noskaņas pavisam neatgādināja. Tomēr jau labu laiku pirms 1. maija pavasara skrējiena sākuma pie Vārpas stadiona pulcējās kupls pulks dažāda vecuma sportistu un prāvs bariņš līdzjutēju.  Tautas skrējienā 2 kilometru distancē uz starta nostājās 59 skrējēji, kuriem pievienojās arī aktīvākās nūjotājas.  Skrēja pirmskolas vecuma bērni kopā ar vecākiem, daudz skolēnu – vecuma amplitūda visai plaša.

Pārsteigums, ka 6 km sporta distancē bija gandrīz tikpat daudz dalībnieku kā Tautas skrējienā – 52.

Kausus un balvas ieguva pirmo triju vietu ieguvēji katrā grupā, bet pārliecību par saviem spēkiem un gandarījumu – visi dalībnieki.

Karstu tēju un zupu varēja nobaudīt visi, tāpat  kā sportiski draudzīgo noskaņojumu, kas te valdīja.

Prieks par visiem, kuri piedalījās!

Skrējiena kopsavilkuma tabulā – uzvarētāji visās grupās

Vanda Žulina

Vairāk fotomirkļu no pasākuma – Foto galerijās

 

coloring.cool