LV RU EN

Trešdiena, 2021. gada 27. oktobris
Lilita, Irita, Ita
Ludza
Cloudy
9°C
 
A A A

Ludzā notiks seminārs uzņēmumu un darba devēju organizāciju vadītājiem

Darba devēju konfederācijas (LDDK) Biznesa resursu centrs, sadarbībā ar mācību centru KOMIN aicina uzņēmējus apmeklēt bezmaksas semināru “Ir sarunas, ir rezultāts-2”.
Semināra tēma: darba devēju un darbinieku savstarpējās attiecības, likumi, dialogi, to juridiskā puse. Lektors: Edgars Korčagins – jurists, darba tiesību speciālists, Labklājības ministrijas Eiropas un juridisko lietu departamenta direktors . Praktiskās daļas lektore: Antra Sloka – psiholoģe-psihoterapeite, komunikāciju, pārdošanas un klientu apkalpošanas jomas konsultante ar pieredzi semināru autorprogrammu izveidē un vadīšanā.
Bezmaksas seminārs notiks 10.maijā, Ludzā, Raiņa ielā 16A, sākums plkst. 10:00.

Uzaicinājums uz semināru
Semināra darba kārtība

coloring.cool