LV EN

Otrdiena, 2023. gada 31. janvāris
Tekla, Violeta
Ludza
Mostly cloudy
0°C
 
A A A

Ludzā noritēja ZZ Čempionāta pirmais Latgales pusfināls

Šogad Zelta Zivtiņa ZZ Čempionāta dalībniekiem piedāvā daudz jaunas, vēl aizraujošākas sacensību disciplīnas, ir padomāts arī par līdzpaņemtajiem faniem – paralēli ZZ Čempionātam norisinās arī ZZ SMS Čempionāts, kurā var izmēģināt pirkstu veiklību un tikt pie ļoti vērtīgām balvām no LG – 55 collu 3D televizora, jaunākajiem viedtālruņuņiem, un 3D mājas kinozāles. Ludzas pusfinālā visātrākā rakstītāji bija Dainis Valainis un Modris Matinovs.Puiši uzrādija ātrāko īsziņas rakstīšanas rezultātu – nepilnas 2 minūtes. Šogad ZZ Čempionātā tiek vērtēti arī fani, kas kopā ar savu komandu var piedalīties pusfinālos un cīnīties par labāko, skaļāko un draudzīgko fanu titulu.
Ludzas pusfinālā bija lielākais skaits dzīvo klašu talismanu – ar ZZ Lācīti priekšgalā tika izdomāta arī kopīga talismanu deja, par ko bija sajūsmā visi dalībnieki. Par labākajiem faniem sīvā konkurencē tika atzīti Kārsavas vidusskolas, Rudzātu vidusskolas, Zilupes vidusskolas un Balvu Valsts ģimnāzijas skolēni. Ludzas pusfināls fanu dēļ ir bijis visskaļākais starp jau notikušajiem ZZ Čempionāta pusfināliem.
“Esam neaprakstāmi laimīgi, jo uzvarējām! Sākumā bija neticība, ka tik lielā klašu konkurencē varam uzvarēt, bet tad sakopojām visu labo enerģiju un ar klasi izcīnījām šo uzvaru. Prieks, ka arī sporta skolotājs Ufo teica, ka uzreiz kā ienācām zālē zināja, ka mēs uzvarēsim arī pateicoties spilgtajam klases noformējumam!” pastāstīja Sanda Stikute, Rēzeknes Valsts ģimnāzijas 10.m1 klases skolniece.
“Noteikti gaidīsim ZZ Čempionātu pie mums arī nākamgad, jo pasākums tiešām ir lielisks! Daudzas klases bija atnākušas vienkārši just līdzi saviem novadniekiem, bet redzot cik aizraujošas sporta un prāta sacensibas ir ZZ Čempionāts, viņi ļoti nožēloja, ka paši nebija šogad pieteikušies. Nākamgad šajā sporta hallē varētu arī nepietikt vietas!” smaidot atzina Antons Gendelis, Ludzas 2.vidusskolas skolotājs un treneris.
“Aicinu ZZ Čempionāta klases nezaudēt cīņassparu arī, ja kaut kur paslīd kāja vai kāda disciplīna nepadodas tik labi, kā gribētos, jo šogad uz finālu 46 klašu vietā dosies 90 klases, kas ir divreiz vairāk kā pagājušogad. Tos, kas nav tikuši uz pusfināliem, aicinām piedalīties ZZ Online čempionātā, jo gan pats piedzīvojums, gan Zelta Zivtiņas sarūpētās balvas draudzīgākajām un saliedētākajām klasēm ir piedalīšanās un cīņas vērtas!” teica Alise Avota, Zelta Zivtiņas zīmola vadītāja.
Arī šogad ZZ Čempionātā ir iespējams vinnēt daudzas brīnišķīgas balvas – 1.vietas ieguvēji visai klasei iegūs jaudīgus TREK velosipēdus, 2.vietas ieguvējiem tiks ceļojums visai klasei uz Palangu, savukārt trešās vietas ieguvēji dosies aizraujošā pārgājienā pa Latvijas skaistākajām vietām.
ZZ Čempionāta pusfināli Zelta Zivtiņas seriāla jauniešu un sporta skolotāja Ufo vadībā notiks vēl 7 Latvijas pilsētās:18. aprīlī Kuldīgas vieglatlētikas manēžā, 20. aprīlī Dobeles sporta centrā, 27. aprīlī Daugavpils Olimpiskajā centrā, 29. aprīlī Rīgas Valsts Vācu ģimnāzijas sporta zālē, 2. maijā Ogres novada sporta centrā, 6. maijā Jelgavas pilsētas sporta hallē, 9.maijā Liepājas Olimpiskajā centrā, 28.maijā Esplanādē. Visiem pusfinālu posmiem būs iespējams sekot līdzi arī LNT raidījumā Tautas Balss.
Latvijas skolēnu sporta un prāta spēles ZZ Čempionāts organizē Zelta Zivtiņa un jauniešu organizācija Avantis. ZZ Čempionātu atbalsta Tele2, Izglītības un zinātnes ministrija, Latvijas Skolu sporta federācija, Adidas, NP Foods “Everest”, TREK velosipēdi no veikala Sport 2000, Ādažu Čipsi, Ogres novada dome, Kuldīgas novada dome, Dobeles novada dome, Jelgavas novada dome, Daugavpils novada dome, Ludzas novada dome, Valmieras novada dome, Madonas novada dome, Latvijas Basketbola savienība, ceļojumu aģentūra “Ap Sauli”, Ergo.

ZZ šempionāta fotomirkļus skatiet galerijā zemāk