LV RU EN

Piektdiena, 2021. gada 23. jūlijs
Magda, Magone, Mērija
Ludza
Mostly clear
14°C
 
A A A

Ludzā noritēja Latvijas finālsacensības telpu futbolā zēniem

Trešdien, 14. martā, Ludzas sporta hallē norisinājās Latvijas finālsacensības futbolā telpās zēniem U-10 vecuma grupā, jeb starp 2008. dzimšanas gada spēlētājiem. Čempionu titulu spēja izcīnīt Aizkraukles novada komanda – FK “Veina”, aiz kuras labāko trijniekā sekoja rīdzinieki SK SUPER NOVA un Ventspils futbola kluba komanda. Diemžēl mūsu novada jaunie futbolisti līdz finālam netika.

Ludzas novada domes priekšsēdētāja vietnieks Valdis Maslovskis sveica turnīra dalībniekus svinīgajā pasākuma atklāšanā un arī pasniedza balvas. V.Maslovskis atzīmēja, ka šajās sacensībās bija izteikts sportiskas cīņas spars un augstu vilni sita emocijas – jauno futbolistu vecāki ļoti juta līdzi un pārdzīvoja. Vislielākie komandu atbalstītāji bija no Ventspils un Rēzeknes.

Informāciju sagatavoja

Svetlana Rimša,

Ludzas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību vadītāja

Sacensību rīkotāju Ziemeļaustrumu Futbola centra publicitātes foto 

coloring.cool