LV RU EN

Piektdiena, 2022. gada 24. jūnijs
Jānis
Ludza
Sunny
12°C
 
A A A

Ludzā norisinājās novada Kultūras Namu vadītāju sanāksme

Šī gada 24. septembrī Ludzas Kultūras namā norisinājās pirmā Ludzas novada Kultūras Namu vadītāju sanāksme, kuru organizēja Ludzas novada pašvaldības kultūras metodiķe Karīna Demko-Senkāne.

Sanāksmes dienas kārtībā – Ludzas novada kultūras aktualitātes. Ņemot vērā to, ka Ludzas novads kļuvis daudz plašāks, sapulce iesākusies ar iepazīšanos, tam sekoja Ludzas novada pašvaldības vadības uzruna klātesošajiem.

Sanāksmē piedalījās Ludzas novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Edgars Mekšs, priekšsēdētāja 1. vietniece Ināra Silicka, priekšsēdētāja 2. vietnieks Valdis Maslovskis, pašvaldības izpilddirektors Sergejs Jakovļevs, Finanšu nodaļas vadītāja Līga Mežule un pagastu pārvalžu vadītāji. Skaistas emocijas sanāksmes dalībniekiem dāvāja mūziķis Aleksandrs Cunskis. 

Jaunizveidotajā Ludzas novadā kopumā ir 18 kultūras nami, 1 klubs Istalsnā un 4 pagastu kultūras darba organizatori Cirmā, Briģos, Pureņos un Malnavā.

Informāciju sagatavoja Jana Dukaļska, Ludzas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

 

 

coloring.cool