LV RU EN

Svētdiena, 2021. gada 05. decembris
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Ludza
Mostly cloudy
-6°C
 
A A A

Ludzā Latgales pašvaldību vadītāji tikās ar labklājības ministru

S_Rimsa_Labklajibas_ministrs_Ludza (8)29. janvārī Ludzā viesojās labklājības ministrs Uldis Augulis. Uz tikšanos ar ministru un Latgales plānošanas reģiona Attīstības padomes sēdi ieradās 16 Latgales pašvaldību vadītāji, Nodarbinātības valsts aģentūras filiāļu vadītāji, Ludzas novada pašvaldības vadība un speciālisti.
S_Rimsa_Labklajibas_ministrs_Ludza (6)Sēdes laikā izveidojās konstruktīvs dialogs starp pašvaldībām un Labklājības ministrijas kompetencē esošo nozaru pārstāvjiem. Tika apspriests jautājums par vienotas sociālās politikas sistēmas izveidi valsts mērogā, kuru plāno izstrādāt līdz 2017. gadam. Aktualizēts jautājums par datu bāžu izmantošanu un pieejamību sociālajiem darbiniekiem. Sēdes dalībnieki sprieda par tādu pasākumu īstenošanu, kas sekmētu bezdarba līmeņa mazināšanu. S_Rimsa_Labklajibas_ministrs_Ludza (2)Piemēram, par kvalitatīvu, darba tirgum nepieciešamu speciālistu sagatavošanu un bezdarbnieku pārkvalificēšanas programmu pilnveidošanu.

Uz daudzajiem Latgales pašvaldību vadītāju jautājumiem atbildēja arī Labklājības ministrijas padotības iestāžu vadītāji no Nodarbinātības valsts aģentūras, Valsts darba inspekcijas, Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras un Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas.S_Rimsa_Labklajibas_ministrs_Ludza (11)

Tikšanās noslēgumā tika parakstīts sadarbības līgums starp NVA un LPR Latgales uzņēmējdarbības centru.

Svetlana Rimša,

sabiedrisko attiecību speciāliste

coloring.cool