LV RU EN

Ceturtdiena, 2022. gada 06. oktobris
Monika, Zilga, Zilgma
Ludza
Cloudy
12°C
 
A A A

Ludzā izskanējis jautrākais mūzikas skolu festivāls

Jubilejas festivāla ietvaros tika organizēti 2 koncerti. Garīgās mūzikas koncerts notika Ludzas Romas katoļu baznīcā, kur ikvienam skaņdarbam bija īpašs skanējums. Muzicēja gan bērni, gan pieaugušie.
Lielo mūzikas kolektīvu koncertu Ludzas Tautas namā vadīja apburošā Lolita Greitāne un atraktīvā Šaiba Ripeniece (Vanda Žulina). Jautrā gaisotnē 3 stundu garais “paskrēja” nemanot. Skatītāji ar lielu aizrautību noskatījās un noklausījās priekšnesumus, ko sagatavoja Baltinavas mūzikas un mākslas skolas, Balvu mūzikas skolas, Gulbenes mūzikas skolas, J. Ivanova Rēzeknes mūzikas vidusskolas, Kārsavas mūzikas un mākslas skolas, Ludzas Mūzikas pamatskolas, Maltas mūzikas skolas, Varakļānu mūzikas un mākslas skolas, Viļakas mūzikas un mākslas skolas, Viļānu mūzikas un mākslas skolas, Zilupes un mākslas skolas pedagogi un audzēkņi.
Nākamais Ziemeļlatgales mūzikas skolu festivāls notiks 2012. gada aprīlī Viļakā.