LV EN

Piektdiena, 2023. gada 27. janvāris
Ildze, Ilze, Izolde
Ludza
Mostly cloudy
-3°C
 
A A A

Ludzā informēs par mājokļu renovāciju

Š.g. 11.novembrī Ludzā informatīvas kampaņas “Dzīvo siltāk” ietvaros notiks seminārs par daudzdzīvokļu dzīvojamo māju renovāciju. Semināra laikā interesenti tiks informēti par Eiropas Reģionālā attīstības fonda aktivitātes “Daudzdzīvokļu māju siltumnoturības uzlabošanas pasākumi” nosacījumiem un ieguvumiem.

Seminārs tiek organizēts ar mērķi aktivizēt privāto un pašvaldību apsaimniekošanas uzņēmumu iesaistīšanos daudzdzīvokļu dzīvojamo māju renovācijas procesā, informējot par pieejamo Eiropas Savienības struktūrfondu līdzfinansējumu māju renovācijai. Pasākumu organizē Ekonomikas ministrija, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra, Latvijas Pašvaldību savienība, Ludzas novada Dome sadarbībā ar Latgales plānošanas reģiona ES struktūrfondu informācijas centru.

Dalībai seminārā aicinām apsaimniekošanas uzņēmumu un dzīvokļu īpašnieku biedrību pārstāvjus, daudzdzīvokļu dzīvojamo māju namu vecākos, dzīvokļu īpašniekus un būvniecības uzņēmumu pārstāvjus.

Pasākuma laikā klātesošie tiks informēti par ES aktivitāti “Daudzdzīvokļu māju siltumnoturības uzlabošanas pasākumi”, ēku siltināšanas ieguvumiem un to, kas jāņem vērā projekta īstenošanas laikā no būvniecības darbu veikšanas aspekta. Seminārā arī piedalīsies SIA “Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde” pārstāvis Oļegs Kukuts, kurš informēs par pieredzi šādu projektu īstenošanā. Pasākumā piedalīsies arī Ludzas novada Domes izpilddirektors Sergejs Jakovļevs.

Pēc semināra būs iespēja uzdot jautājumus par projektu sagatavošanu, būvniecības procesa organizēšanu un citiem jautājumiem Ekonomikas ministrijas un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras, kā arī kampaņas “Dzīvo siltāk” sadarbības partneriem.

Seminārs notiks š.g. 11.novembrī plkst. 11:00 Ludzā, Raiņa ielā 16a (Ludzas novada Domes telpās). Laipni aicināti visi interesenti.

Dalībai seminārā lūdzam pieteikties Ekonomikas ministrijā (inese.berzina@em.gov.lv, 67013240) vai Latgales plānošanas reģiona ES struktūrfondu informācijas centrā (65423801).

Informatīvā cikla par daudzdzīvokļu dzīvojamo māju siltināšanu Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras un Ekonomikas ministrijas darbinieki viesosies kopumā 14 pilsētās. Plānots, ka nākamie pasākumi Smiltenē (16.novembrī), Jelgavā (24.novembrī) un Rīgā (2.decembrī).

Par aktivitāti

Eiropas Savienības aktivitātes “Daudzdzīvokļu māju siltumnoturības uzlabošanas pasākumi” aktivitātes mērķis ir paaugstināt daudzdzīvokļu dzīvojamo māju energoefektivitāti, lai nodrošinātu dzīvojamā fonda ilgtspēju un energoresursu efektīvu izmantošanu. Aktivitātes īstenošanai piešķirtais finansējums ir 44, 37 milj. lati.

Informācija par aktivitāti ir pieejama LIAA mājas lapas http://www.liaa.gov.lv/ sadaļā “ES fondi”. Klienti par neskaidrajiem jautājumiem ir aicināti vērsties LIAA Klientu apkalpošanas nodaļā pa tālruni 67039499, klātienē – Pērses ielā 2, Rīgā (1.stāvā) vai e-pastu – jautajumi@liaa.gov.lv.

Jaunumiem par mājokļu renovāciju var sekot arī Twitter – twitter.com/siltinam

Evita Urpena

Ekonomikas ministrijas

Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja

67013103

Semināra Ludzā darba kārtība