LV RU EN

Piektdiena, 2021. gada 15. oktobris
Hedviga, Helvijs, Eda
Ludza
Showers
9°C
 
A A A

Ludzā futbols kļūst arvien populārāks

Šī ziemas sporta sezona mūsu pilsētā solās būt sporta pasākumiem bagāta. Daudz sporta notikumu būs ne tikai Ludzas sporta karaļa – handbola – faniem, bet arī citu sporta veidu līdzjutējiem.

Mūsu Ludzas sporta halle būs mājvieta Rēzeknes komandai TFK “Rēzekne”, kura kā pagājušās sezonas 1. līgas telpu futbola uzvarētāja Vitālija Voskāna vadībā piedalīsies Virslīgas čempionātā. Jāatzīmē, ka komandā spēlē arī Ludzas Sporta skolas audzēkņi E. Jegorovs un S. Bokta. Vēlam kaimiņiem no Rēzeknes panākumus. Lai veicas jau pirmajā spēlē 16. oktobrī pret Daugavpils komandu!

zafl-2Šogad pirmo reizi Ludzas telpu futbola vēsturē arī SK “Latgols” komanda piedalīsies 1. līgas telpu futbola čempionātā. Pagājušajā gadā mūsu komandai izdevās uzvarēt Ziemeļaustrumu čempionātā, kā arī Rēzeknes pilsētas čempionātā. Komandā iesaistīti vairāki sporta skolas audzēkņi, absolventi, kā arī Ludzas, Kārsavas, Zilupes, Ciblas novada talantīgie jaunieši.

Komanda uzsāka gatavoties sezonai jau septembra sākumā, nesen aizvadot pārbaudes spēli ar Vitālija Voskāna vadīto Virslīgas komandu TFK “Rēzekne”. Spēle beidzās ar draudzīgu neizšķirtu, tomēr pēc spēles soda sitienu sērijā tika piedzīvots zaudējums.

Par komandas treniņprocesu atbild spēlējošais Ludzas sporta skolas treneris R. Rižovs, SK “Latgols” komandas kapteinis V. Puļčs un komandas galvenais treneris M. Oļipovs. Gaidāmā 1. līgas sezona sāksies 6. novembrī, un tuvākajā laikā SK “Latgols” komanda uzzinās, kur tiks aizvadīta pirmā spēle debijas sezonā.

Aizvadītā gada Ludzas novada pilsētas čempionāta telpu futbola izcīņa, kā arī mūsu kaimiņu no Rēzeknes finālspēle Latvijas telpu futbola kausa izcīņā, ņemot skatītāju lielo interesi, kārtējo reizi pierāda, ka Ludza ir pilsēta kur mīl sportu! Mūsējie nepaliks bez atbalsta!

SK “Latgols” futbolisti pateicas Ludzas pašvaldībai un Kārsavas pašvaldībai par sniegto atbalstu komandas dalībai 1. līgas telpu futbola sezonā, SK “Latgols” vadībai – A. Narnickim un S. Narnickim par nepieciešamā inventāra iegādi kvalitatīvam treniņu procesam, Ludzas novada Sporta skolai par iespēju aizvadīt treniņus, izmantojot gan sporta halli, gan svaru zāli ST “Vārpa”. Liels paldies Ludzas novada domes priekšsēdētājai A. Gendeles kundzei, kura palīdzēja šai idejai īstenoties jau šajā gadā.

Ziņu sagatovaja R. Rižovs

coloring.cool