LV RU EN

Pirmdiena, 2021. gada 29. novembris
Ignats, Virgīnija
Ludza
Flurries
0°C
 
A A A

Ludzā dziedās Rēzeknes zaļo pakalnu koris

Rezeknis-zalus-pakolnu-kors-07-290x160Sen senos laikos, pat senos ļoti…, kad Daugava vēl tecēja uz otru pusi, mūsu dzimtenes zaļajos mežos, kalnos un pakalnos vīteroja brīnišķīgās balsis, kuras tā vien sauca pēc sadziedāšanās. Tā gāja dienas, mēneši un gadi…, līdz kādā zaļā, saules apmirdzētā rītā, zaļo pakalnu un ieleju, zaļo mežu un pļavu balsis vienojās vienā zaļā dziesmā… Kā tādā ugunskura liesmā, kuru grūti nodzēst, bet grūti arī savaldīt…

Un tad puiši ar zaļām ozola milnām plecos iznāca no zaļajiem mežiem, meitenes zaļos linu svārkos un košos vainadziņos kāpa lejā no zaļajiem kalniem, lai satiktos Rēzeknē – pilsētā uz 7 zaļiem pakalniem.

Lūk, tā sākās Rēzeknes zaļo pakalnu kora dziedātāju ceļš TV šovā „Koru kari”. Nu jau vairākas svētdienas mūsu visu lielākā vēlēšanās, lai šis koris paliek finālā un, protams, arī uzvar. Mums ir lieliska iespēja 25. aprīlī plkst. 18.00 Ludzas Tautas namā tikties ar šī kora dziedātājiem koncertā. Ir patiess prieks, ka varam izpildīt daudzu iedzīvotāju lūgumu tikties šajā koncertā ar grupu „Galaktika” un „GINTS UN ES”, brāļiem Puncuļiem, Aiju Eriņu, Ingu Mazuri un citiem.

Biļetes Ls 3 vērtībā varēs iegādāties no 22. aprīļa plkst. 17.00-18.00 Ludzas Tautas nama kasē. Koncerta dienā biļešu cena būs 4 Ls.

Nāciet, atbalstiet savējos!

Ludzas Tautas nama direktore V. Razumovska

 

coloring.cool