LV RU EN

Piektdiena, 2021. gada 22. oktobris
Irīda, Īrisa
Ludza
Cloudy
7°C
 
A A A

Ludzā diskutē par jaunatnes lietām

Š.g. 4. oktobrī Ludzas novada pašvaldības zālē notika informatīvais Izglītības un zinātnes ministrijas izbraukuma seminārs jaunatnes politikas attīstības veicināšanai vietējā līmenī ar mērķi veikt skaidrojošo darbu pašvaldībās, sniedzot padziļinātu atbalstu tām pašvaldībām, kur darba ar jaunatni sistēmas izveide vēl nav uzsākta, un ar labajiem piemēriem skaidrojot ieguvums pašvaldībai, sekmējot vietējā darba ar jaunatni attīstību.

Uz tikšanos bija aicināti pašvaldības darbinieki, deputāti, pārstāvji no skolām, kā arī pagastu tautas namu vadītāji.

Tikšanās laikā tika diskutēts par jaunatnes politiku gan valstī, gan Ludzas novadā. A.Brinkmane stāstīja par labajiem piemēriem un dalījās pieredzē, jo, kā atzīmēja Alma, tad  “…Darbs ar jaunatni nav tikai jauniešu lietderīgā brīvā laika iespēju nodrošināšana, bet atsevišķa svarīga politikas nozare, kas ietekmē visas sabiedrības labklājību un drošību ilgtermiņā…”.

Seminārs tiek organizēts Jaunatnes politikas valsts programmas 2017. gadam ietvaros.

S. Binovska,
Jaunatnes lietu speciāliste

coloring.cool