LV RU EN

Piektdiena, 2021. gada 30. jūlijs
Valters, Renārs
Ludza
Partly sunny
21°C
 
A A A

Ludzā darba vizītē ierodas satiksmes ministrs

DSC_0328Vakar, 1. oktobrī Ludzas novadu darba vizītē apmeklēja Satiksmes ministrs Anrijs Matīss. Ministrs tikās ar pašvaldības vadību un novada domes deputātiem. Sanāksmē piedalījās arī VAS “Latvijas valsts ceļi” un VAS “Latvijas autoceļu uzturētājs” pārstāvji.

Tikšanās laikā pārrunātas vairākas satiksmes nozares aktualitātes mūsu novadā. Deputāti jautāja par iespēju palielināt pašvaldības autoceļu fonda līdzekļus, par autoceļa A12 posma Rēzekne – Ludza virskārtas pastiprināšanu. Pašvaldības vadība lūdza ministru iekļaut 2015. un 2016. gadu prioritāro darbu sarakstā vairākus Ludzas novada objektus, kā arī paredzēt līdzekļus asfalta seguma izbūvei autoceļa V517 Pakalni – Ļauderi – Ploski posmā un autoceļa V544 posmā Ļauderi – Vecslabada.

DSC_0301

 

Tikšanās dalībnieki bija vienisprātis, ka steidzami jāveic ceļu remonts industriālajās zonās un perspektīvo ražotņu tuvumā, lai veicinātu uzņēmējdarbību Latgalē. Tika spriests par autoceļa P49 posma no Ludzas līdz Ričiku pagriezienam virskārtas pastiprināšanas nepieciešamību un iespējām, kā arī Ludzas apvedceļa (A12) projektēšananas un remonta darbiem. Tika apspriesti arī pašvaldību atbalsta mehānismu autoceļu atjaunošanas jomā nosacījumi.

Pēc apspriedes ar Ludzas novada deputātiem A. Matīss apskatīja renovētās ielas Ludzas vecpilsētas daļā un apsekoja autoceļa A12 posmu Ludza – Nirza.

Svetlana Rimša,

sabiedrisko attiecību speciāliste

coloring.cool