LV RU EN

Trešdiena, 2021. gada 08. decembris
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ludza
Mostly clear
-19°C
 
A A A

Ludza cīnīsies par Latvijas spēcīgākās pilsētas titulu

poster_16x10_ludzaiLudzas pilsētas svētku laikā ikviens pilsētas atbalstītājs varēs parādīt savus spēkus svaru stieņa spiešanā guļus uz reižu skaitu, veidojot pilsētas kopējo rezultātu. 12.augustā no plkst.17:00 līdz 20:00 laukumā pie pašvaldības ēkas (Stacijas un Raiņa ielas krustojums) notiks sacensību “Latvijas spēcīgākā pilsēta” Ludzas posms.

Ludzas pilsētas iedzīvotājiem un viesiem tiks dotas trīs stundas, kuru laikā ikviens pilsētas atbalstītājs varēs piedalīties sacensībās un pēc iespējas vairāk reižu uzspiest svaru stieni. Sievietēm un jauniešiem līdz 18 gadu vecumam svaru stienis svērs 20 kg, bet vīriem būs jāuzspiež svaru stienis 50 kg smagumā. Visu dalībnieku kopā paceltais veidos Ludzas pilsētas rezultātu. Dalība sacensībās ir bezmaksas un nav nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās.

Projektu “Latvijas spēcīgākā pilsēta” atbalsta Latvijas Sporta federāciju pārvalde kā sabiedriski nozīmīgu tautas sporta projektu.

Plašāka informācija par sacensību noteikumiem un iepriekšējo posmu rezultātiem pieejama Latvijas Spēcīgākās pilsētas 2016 mājas lapā: www.specigakapilseta.lv

Informāciju sagatavoja

Svetlana Rimša,

sabiedrisko attiecību vadītāja

coloring.cool