LV RU EN

Trešdiena, 2021. gada 08. decembris
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ludza
Mostly clear
-19°C
 
A A A

Ludzā atsāk darbu pirts

pirtsSākot no 15. un 16. jūlija, Ludzā, Stacijas ielā 44, katru nedēļas nogali  atkal darbosies pirts. Šāds lēmums tika vienbalsīgi pieņemts novada domes sēdē, kas notika 30. jūnijā. Pašvaldība iznomās pirts telpas no SIA „Baltic Finanz – Invest”. 

Novada domes priekšsēdētāja Alīna Gendele: – Bijām  solījuši iedzīvotājiem, ka jau tuvākajā laikā izstrādāsim projektu pakalpojumu centra izveidošanai  bijušā SES ēkā (pie poliklīnikas), kur atradīsies arī pirts. Tomēr ES struktūrfondu apguve kavējas. Tāpēc, lai nodrošinātu iespēju izmantot dušas un saunas pakalpojumus, kā pagaidu variantu deputāti nolēma iznomāt pirts telpas.

Pirts darbosies piektdienās un sestdienās no plkst. 12.00 līdz 19.00. Darbosies sieviešu un vīriešu nodaļa. Ir noteikta maksa par pirts apmeklējumu: dušas izmantošana – 3,50 eiro; saunas un dušas izmantošana – 5,50 eiro vienai personai. Tālrunis informācijai: 26174281.

Deputāti pēc katra mēneša izvērtēs, cik pieprasīti ir šie pakalpojumi.

Pirts šajās telpās darbojās līdz 2015. gada rudenim. SIA  šo pakalpojumu pārtrauca piedāvāt,  jo bija maz apmeklētāju.

Izmantojiet iespēju! Vasaras mēnešos, kad dzīvokļos netiek piedāvāts karstais ūdens, šis pakalpojums ir īpaši vajadzīgs.

coloring.cool