LV RU EN

Piektdiena, 2021. gada 22. oktobris
Irīda, Īrisa
Ludza
Mostly cloudy
7°C
 
A A A

#LR100 Ludzas 2. vidusskolā

Valsts svētku priekšvakarā, 3. maijā, Ludzas 2. vidusskolā notika erudītu konkurss #LR 100. Kā tradīciju rīkot šādus pasākumus ieviesa skolas biedrība RIK (Radošo Iniciatīvu Klubs). Pirmais konkurss tika veltīts Ludzas 840 jubilejai, otrais – skolas 100 gadu jubilejai, šis konkurss – Latvijas simtgades ieskaņai.

Šoreiz konkursam pieteicās septiņas 9.-12. klašu komandas. Divās konkursa kārtās bija jāatbild uz dažādu jomu jautājumiem, kas skar gan Latvijas vēsturi, gan mūsdienas. Secinājām, ka labāk pārzinām to, kas mācīts dažādās stundās, sliktāk veicas ar mūsdienu aktualitātēm, neorientējamies apkārt notiekošajā, maz lasām un klausāmies ziņas.

Šoreiz uzvarētāju godā tika 10.b klases komanda, kas kā balvu saņēma braucienu uz koncertu “GORS piecgades simfonija”, kur klausījās Valsts kamerorķestra «Sinfonietta Rīga» sniegumu. Konkursa dalībnieki kā veicināšanas un pārsteiguma balvas saņēma “8.rajona” picas un īpašo Latvijas simtgades sarkanbaltsarkano saldējumu.

Paldies 10.a klases komandai par konkursa sagatavošanu un vadīšanu, kā arī īpaša pateicība Ludzas novada pašvaldībai par biedrības projekta idejas atbalstu un piešķirto finansējumu.

Skolēnu domes vārdā

Zahars Subotins

coloring.cool