LV RU EN

Ceturtdiena, 2021. gada 09. decembris
Sarmīte, Tabita
Ludza
Partly cloudy
-19°C
 
A A A

LPĢ jubilejas musturdeķis jau top!

004Mums ir liels prieks un gandarījums, ka musturdeķis “Ludzas ģimnāzijas krāsainie 95” jau top, jo ir iesūtīti pirmie gabaliņi.

Liels bija izbrīns, kad pirmā atsaucās Nadežda Palevska, kura ir dzimusi 1917. gadā un mācījusies Ludzas ģimnāzijā no 1937. līdz 1939. gadam. Liels paldies mīļajai gados cienījamai kundzei, kura ar lielu rūpību un mīlestību ir izšuvusi gabaliņus krustdūrienā. Lai viņai laba veselība un dzīvesprieks arī turpmāk!

Mīļš paldies arī meitenēm no “Musturprieka” – Intai, Zitai, Ritai, Inārai, Aijai, Ainai, kuras uzreiz atsaucās un atbalstīja šo ieceri. Aicinām arī pārējās rokdarbnieces darināt gabaliņus 15×15 cm krāsainus kā skolas gadi – dzeltenā, oranžā vai brūnā krāsā jebkurā rokdarbu tehnikā. Varbūt šoreiz nebūs galvenais mākslinieciskais gala rezultāts, bet galvenais, ka gabaliņos būs ieaustas jūsu labās domas, sirds siltums, mīlestība par mūsu skolu.

Šis process ir interesants un aizraujošs, jo varēsiet meklēt un atrast savu darināto gabaliņu kopīgā segā, kas paliks skolas vēsturei par piemiņu no jums.

Musturgabaliņus gaidīsim skolas kancelejā, norādot autoru, absolvēšanas gadu vai saistību ar mūsu skolu, līdz 25. septembrim. Priecāsimies arī, ja dalīsieties atmiņās par skolas dzīvi, lai veidotos šī musturdeķa stāsts.

Vija Plenkova

coloring.cool