LV EN

Piektdiena, 2023. gada 27. janvāris
Ildze, Ilze, Izolde
Ludza
Clear
-4°C
 
A A A

LNT personības Latvijas jaunatni aicina kopīgi pavadīt saturīgas vasaras brīvdienas

LNT raidījumu vadītāja Liene Bērziņa (Zostiņa) un laika ziņu vadītājs Kristaps Tālbergs dosies piedzīvojumiem un iespaidiem bagātās brīvdienās un aicina Latvijas bērnus un jauniešus tās pavadīt kopā – lietderīgi, aizraujoši un interesanti!

Projekts “Manas brīvdienas”, kura mērķis ir radīt iespēju Latvijas bērniem un jauniešiem saturīgi pavadīt brīvo laiku, dos iespēju jaunatnei atpūsties, izklaidēties, gūt jaunus iespaidus un emocijas izglītojošās, izklaidējošās un praktiskās nodarbībās. Dalībniekus sagaidīs ekskursijas, radošās darbnīcās, sporta aktivitātes kā arī būs iespēja satikties ar Lienes un Kristapa draugiem – populāriem un iemīļotiem raidījumu vadītājiem, īpašajā LNT dienā ieskatīsimies raidījumu tapšanas aizkulisēs, piedzīvosim vēl ko nebijušu, tie būs neaizmirstami mirkļi ikvienam.

Ļoti būtiski ir izvēlēties skaistu, īpašu vietu, kur pavadīt brīvdienas, mūsu izvēle ir viesu nams “Debesu bļoda” ar gleznainu ainavu un plašu piedāvājumu klāstu, vieta, kurā valda miers, gaišums un harmonija, mūsu projekta dizaina un mājas lapas izstrādātāji ir – WebFabrika.lv komanda, kam uzticas klienti Latvijā, ASV un arī Kanādā ,viņi prot realizēt ikviena ieceres, mēs sadarbojamies tikai ar atzītiem un pieredzes bagātiem cilvēkiem.

“Vasaras brīvlaiks bērnam ir atvaļinājums pēc labi padarīta darba, atliek tikai izvēlēties, kur un ar ko to pavadīt. Vasara ir laiks, kad iegūt neatsveramu pieredzi, pozitīvas emocijas un prieku, vasara ir laiks, kad ir jāizbauda viss, kopā piedzīvosim brīnumu lietas. Pirmajā septembrī saviem skolasbiedriem varēsi stāstīt par to, cik lieliskas bija Tavas brīvdienas ar LNT moderatoriem Lieni Bērziņu un Kristapu Tālbergu. Piesakieties un uzziniet visus aizraujošos stāstus, iegūstiet jaunus draugus, baudiet piedzīvojumus par kuriem dzirdēt gribēs visi ” aicina projekta vadītāji.

Lai piedalītos projektā jāaizpilda noteikta parauga pieteikuma anketa, ko līdz ar norises programmu var atrast mājas lapā – www.manasbrivdienas.lv

Esam pelnījuši saturīgas brīvdienas, tiekamies un padarīsim šo vasaru neaizmirstamu!