LV RU EN

Otrdiena, 2021. gada 26. oktobris
Kaiva, Amanda, Amanta
Ludza
Cloudy
6°C
 
A A A

LLKIC seminārs Ludzā par ES un valsts likumdošanas izmaiņām lauku un mežu apsaimniekošanā

20. oktobrī plkst. 10:00 – 13:00 LLKIC Ludzas nodaļa rīko semināru par ES un valsts likumdošanas izmaiņām, kas attiecas uz lauku un mežu apsaimniekošanu. Apakštēma: aktuālie valsts normatīvo aktu nosacījumi un iespējas lauku uzņēmējiem 2017. gadā. Seminārs notiks Ludzas novada pašvaldības 1. stāva zālē Raiņa ielā 16a, Ludzā.

PROGRAMMA:

10:00 – 12:00 Ministru kabineta 2014. gada 30. septembra noteikumu Nr. 600 “Kārtība, kādā piešķir valsts un Eiropas Savienības atbalstu atklātu projektu konkursu veidā pasākumam “Ieguldījumi materiālajos aktīvos”” nosacījumi un to izpildes kārtība. Lektors Artūrs Šķesters, SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” Ludzas konsultāciju biroja p.i.

12:00 – 13:00 Altum valsts atbalsta programmas uzņēmējdarbības attīstībai. Lektore Vita Pučka, AS “Attīstības finanšu institūcija Altum” Rēzeknes reģionālā centra vadītāja.

 

 

 

coloring.cool