LV RU EN

Otrdiena, 2021. gada 26. oktobris
Kaiva, Amanda, Amanta
Ludza
Mostly cloudy
5°C
 
A A A

LLKIC Ludzas nodaļa rīko semināru par izmaiņām lauku un mežu apsaimniekošanas likumdošanā

llkic

Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra Ludzas nodaļa rīko semināru par ES un Valsts likumdošanas izmaiņām, kas attiecas uz lauku un mežu apsaimniekošanu. Apakštēma: Aktualitātes likumdošanā, kas attiecas uz lauku apsaimniekošanu. Seminārs notiks šā gada 1. decembrī Ludzas novada pašvaldības (Raiņa ielā 16) 3. stāva zālē.

Laiks

Stundu skaits

Saturs

Lektors

10:00 – 11:30

1.5

Ministru kabineta 2014. gada 30.septembra noteikumu Nr. 600 „Kārtība, kādā piešķir valsts un Eiropas Savienības atbalstu atklātu projektu konkursu veidā pasākumam “Ieguldījumi materiālajos aktīvos” apakšpasākumam “Atbalsts ieguldījumiem lauku saimniecībās”” nosacījumi un to izpildes kārtība.

Artūrs Šķesters

SIA „Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” Ludzas konsultāciju biroja vadītāja p.i.

11:30 – 13:00

1.5

Aktualitātes nodokļu likumdošanā un grāmatvedības uzskaitē.

Aina Kupcāne

SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” Rēzeknes konsultāciju biroja grāmatvedības konsultante

Kopā st.

3

 

 

 

 

 

 

 

coloring.cool