LV EN

Piektdiena, 2022. gada 09. decembris
Sarmīte, Tabita
Ludza
Cloudy
-7°C
 
A A A

LLKA aicina piedalītoes konkursā “Gada labākais lauksaimniecības kooperatīvs”

Latvijas Lauksaimniecības kooperatīvu asociācija (LLKA) organizē ikgadējo konkursu “Gada labākais lauksaimniecības kooperatīvs” . Konkursa mērķis ir noskaidrot veiksmīgākās lauksaimniecības pakalopjumu kooperatīvās sabiedrības (LPKS), kā arī veicināt Latvijas lauksaimniecības kooperatīvu atpazīstamību, popularitāti un paaugstināt zemnieku motivāciju kooperēties.
Konkursā tiks noteiktas nominācijas “Uzticamākais kooperatīvs”, “Kooperatīvs izaugsmē” un labākie kooperatīvi Vidzemē, Kurzemē, Zemgalē, Latgalē.
Balsošana notiks: Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra birojā Ludzā, Hipotēku bankas filiālēs, lauksaimnieku nevalstisko organizāciju birojos, Zemkopības ministrijā un interneta mājas lapā http://balso.llka.lv.Pirms veicat jebkura veida balsojumu, mēs aicinām Jūs iepazīties ar Konkursa nolikumu, šajā lapā apkopoto informāciju un nomināciju kandidātiem.
Balsošana sākas 2012.gada 1.februārī un beidzas 2012.gada 2.martā.
Laureātu godināšana notiks 2012.gada 30.martā. Balvas laureātiem pasniegs Hipotēku banka, Tallink Latvija, sadarbības partneri – “Amazone”, “SilJa”, “CrossChem”, “Agrera”, “Bayer”.
Informāciju sagatavoja Leontīna Zeļča, LLKC Ludzas nodaļas lauku attīstības speciāliste