LV EN

Piektdiena, 2023. gada 27. janvāris
Ildze, Ilze, Izolde
Ludza
Partly cloudy
-3°C
 
A A A

Literārs konkurss skolām Mans sveiciens dzimtajai pilsētai Latvijas valsts dzimšanas dienā

No 2010. gada 1. oktobra līdz 1. novembrim Ludzas Tautas nams sadarbībā ar novada izglītības iestādēm izsludina literāru konkursu Mans sveiciens dzimtajai pilsētai Latvijas valsts dzimšanas dienā.

1. – 12. klašu skolēni tiek aicināti iesniegt literārās jaunrades darbus: esejas, dzejoļus,īsus prozas darbus,kā sveicienu, veltītu savai pilsētai vai novadam svētkos.(Optimālais vārdu skaits līdz 150. Darbi var būt arī garāki, bet tad koncertuzvedumā tiks izmantoti tikai fragmenti).

Katra skola iesniedz Ludzas Tautas nama direktorei Valentīnai Razumovskai 3 labākos skolēnu literārās jaunrades darbus, kurus skolā nosaka katras skolas latviešu valodas un literatūras skolotāji. Finālam izvirzītos jaunrades darbus vērtē Ludzas Tautas nama izveidotā neatkarīgā žūrija, kurā iekļauti novada domes un bibliotēkas darbinieki. Visi finālisti saņem balvas,bet labākie darbi tiks izmantoti LR Neatkarības gadadienas svētku pasākumā Ludzas TN 18. novembrī, kur arī notiks konkursa noslēgums.

Konkursa Nolikums.