LV RU EN

Piektdiena, 2021. gada 22. oktobris
Irīda, Īrisa
Ludza
Cloudy
7°C
 
A A A

Lietišķo sieviešu apvienība Ludzā un Zilupē

Jau sešus gadus Lietišķo sieviešu apvienība (Rīga) sadarbojas ar biedrību „Goliševas saules stars”. Biedrību vada Jeļena Truhanova. Abu organizāciju sadarbība pāraugusi vienas noteiktas pašvaldības robežas.

Katru vasaru biedrība sponsorē bērniem vienu atpūtas braucienu uz Jūrmalu. Tā ir iespēja bērniem no maznodrošināto ģimenēm pabūt mūsu kūrortpilsētā.

Maija beigās Lietišķo sieviešu apvienības delegācija viesojās Ludzā un Zilupē. Šoreiz brauciena mērķis bija īpašs. Apvienības dalībnieces vēlējās noklausīties Zilupes Mūzikas skolas audzēkņu koncertu, lai talantīgākajiem audzēkņiem piedāvātu uzstāšanos koncertā Jūrmalā vai pat par projekta līdzekļiem muzikāli apdāvināto lauku bērnu atbalstam nākotnē piedāvātu viņiem stipendijas studijām.

Apvienības prezidente Irina Pētersone pastāstīja, ka lietišķās sievietes sadarbojas ar Rotari klubu. Asociācijā ir ap 60 sievietes. Asociācijā nodarbojas ne tikai ar labdarību, bet arī sieviešu apmācību, kā reklamēt un tirgot savus ražotos produktus. I. Pētersone apliecināja, ka atbalstīs ne tikai Zilupes, bet arī Ludzas jaunos talantus. Šis bija iepazīšanās brauciens.

Korespondente Vanda Žulina

coloring.cool