LV RU EN

Trešdiena, 2021. gada 04. augusts
Romāns, Romualds, Romualda
Ludza
Intermittent clouds
19°C
 
A A A

Lieldienu Zaķa dzimšanas dienas „tusiņš” Pureņos

2.aprīļa pēcpusdienā Pureņu pagasta tautas nama zālē pulcējās mazie pagasta iedzīvotāji uz Lieldienu Zaķa dzimšanas dienas „tusiņu”. Sveikt Zaķi viņa īpašajā dienā bija ieradušies Vinnijs Pūks un Sivēntiņš, kā arī Pildas TN bērnu deju grupa „Karameles”. Savukārt viesu lomā iejutās pagasta iedzīvotāji.

Pildas TN mazās „Karameles” izklaidēja pagasta iedzīvotājus ar jautrām un aizraujošām dejām. Kopā ar Vinniju Pūku un Sivēntiņu varēja uzspēlēt „kamolbolu” un iet rotaļās, kā arī vinnēt dažādas balvas. Pureņu pagasta amatierteātris „Pureņu zīds” priecēja mazos ķiparus ar lugu „Zaķa dzimšanas diena”, savukārt pieaugušajiem nodemonstrēja muzikālu skeču ar nosaukumu „Iz dzeives. Porsteigums”. Un uz Kivdolovu īpašajā koncerttūrē bija ieradies pats Dmitrijs Bilans.

Pasākuma noslēgumā Vinnijs Pūks un Sivēntiņš ienesa TN zālē paplātes ar svētku kūkām. To bija tik daudz, ka pietika visiem Lieldienu Zaķa dzimšanas dienas viesiem. Lūk, cik daudzveidīgas un pozitīvu emociju piesātinātas bija Otrās Lieldienas Pureņos!

Lieldienu Zaķis saka paldies saviem draugiem Vinnijam Pūkam un Sivēntiņam, kā arī mazajām „Karamelēm”. Paldies viņu vadītājai Svetlanai Duzinkevičai un Pildas TN vadītājai Olitai Baklānei par atsaucību un aktīvu dalību pasākumā! Paldies Armandam par pasākuma apskaņošanu!

Sirsnīgus jo sirsnīgus sveicienus Lieldienu Zaķis sūta mazajiem Pureņu pagasta iedzīvotājiem un gaida viņus arī citos bibliotēkas rīkotajos pasākumos!

Vairāk informācijas  Pureņu pagasta bibliotēkas mājalapā https://www.draugiem.lv/purenubiblioteka/ un https://www.facebook.com/purenupagasta.biblioteka.

Ruta Zaiceva,

Pureņu pagasta bibliotēkas vadītāja

coloring.cool