LV RU EN

Trešdiena, 2021. gada 27. oktobris
Lilita, Irita, Ita
Ludza
Cloudy
9°C
 
A A A

Lielās Talkas mājaslapā var reģistrēt talkas vietu

Lielā Talka 2018 Latvijā notiks sestdien, 28. aprīlī, no plkst. 9:00 līdz 15:00. Talkas norisi kopumā katrā novadā un republikas pilsētā pārrauga Lielās Talkas koordinators. Ludzas novadā – pašvaldības vides inženieris Aivars Strazds.

Dažādas pašvaldības, izglītības iestādes, organizācijas, uzņēmumi, kā arī brīvprātīgie entuziasti ikvienā pilsētā un novadā reāli organizē kolektīvas talkas, oficiāli reģistrē tās Lielās Talkas mājaslapā (talkas.lv) un piesaka savas Talkas Atbildīgo personu. Tas nozīmē, ja plānojat reģistrēt savu talkošanas vietu, tad pirms tam to jāsaskaņo ar savu pašvaldības koordinatoru un tikai tad jāreģistrē Lielās Talkas mājas lapā.

Lielās Talkas koordinators A.Strazds informē: – Vēlams talkošanas vietu Ludzas novada teritorijā reģistrēt līdz 26. aprīlim. Aicinu potenciālajā talkošanas vietā noteikt talkas atbildīgo, kas ar mani, Ludzas novada pašvaldības vides inženieri, saskaņos vietu, kur tiks veikta atkritumu savākšana, atkritumu uzkrāšana, lai varētu plānot atkritumu aiztransportēšanu. Vēlreiz uzsveru, ka atkritumu maisi būs jānovieto vietās, kuras būs norādījis talkas atbildīgais, tādēļ vietās, kurās talkošanas vieta nebūs pieteikta, atkritumu maisus novietot būs AIZLIEGTS. Aicinu iespēju robežās talkotājus šķirot atkritumus atsevišķi maisos liekot papīra-kartona, plastmasas, stikla atkritumus. Informējam, ka pirms Lielās Talkas tiks izdalīti talkošanas maisi (šogad sarkanā krāsā), kurus būs iespējams saņemt Ludzas novada pašvaldībā, Raiņa ielā 16, Ludzā. Lūgums potenciālos talkotājus sazināties laicīgi, lai būtu iespējams plānot maisu izdali, jo to skaits ir ierobežots!

Lielās Talkas koordinatora Ludzas novadā Aivara Strazda kontakti: tālr. 29255584, e-pasts: [email protected]

Sagatavoja

Ērika Bondarenko,

pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

coloring.cool