LV EN

Otrdiena, 2023. gada 31. janvāris
Tekla, Violeta
Ludza
Mostly cloudy
0°C
 
A A A

LIELAIS LATGAĻU TIRGUS

LIELAIS LATGAĻU TIRGUS trešo reizi!

Abas dienas:
Dabas skolā – iepazīsti jāņuzāles un to vērtību, izpin vaiņagu!
Iemācies ko noderīgu un skaistu! Meistari demonstrēs amatus – kalēja seno laiku ēzes būvēšana un demonstrējumi, keramikas svilpaunieku veidošana, podu griešana uz ripas, jostu aušana, klūgu grozu pīšana, Jāņu vainagu darināšana.

Atpūties un izbaudi – bērnus vizinās pajūgos zirdziņi, būs rotaļas, būs lauku labumi un mājdzīvnieki!
18.jūnijā (sestdiena)
12:00 LIELĀ LATGAĻU TIRGUS atklāšana
12:10 Koncerts
Uzstājas Isnaudas TN tautas mākslas kolektīvi : deju kolektīvs “Isnauda”, folkloras kopa “Isnauda”, ansamblis “Nemiers” un amatierteātris “Isnauda”

16:00 – 17:00 uzvedums “Līgo priekšvakars” Rēzeknes novada Rikavas pagasta etnogrāfiskā ansambļa “Rikava” izpildījumā – etnogrāfisks uzvedums ar stāstiem, ticējumiem, paražām par pirts kurināšanu Jāņu priekšvakarā, ar dziesmām, rotaļām un nakts zīlēšanu Jāņu naktī
17:30 Keramikas cepļa ielikšana
19.jūnijā (svētdiena)
10:00 – 15:00 LIELAIS LATGAĻU TIRGUS
12:00 Cepļa izņemšana, vēl silto darbu andele
12:00 Koncerts
Uzstājas Ciblas novada Pušmucovas Tautas nama etnogrāfiskais ansamblis “Olūti” un Zvirgzdenes pagasta folkloras kopa “Saime”, Ludzas novada Ņukšu pagasta Tautas nama folkloras kopa “Rīkšova” , Kārsavas novada Malnavas lauku kapela un Bozovas etnogrāfiskais ansamblis
Tirgus nobeigumā – Baložu salūts!!!

Nāc ar ģimeni un izbaudi, nogaršo, apskaties, satiecies, atrodi!