LV RU EN

Otrdiena, 2021. gada 03. augusts
Augusts
Ludza
Partly sunny
20°C
 
A A A

Līdz šī gada beigām 10 ielas tiks nodoti ekspluatācijā

Ērtai staigāšanai un braukšanai ar auto ir liela nozīme mūsu dzīvē, tāpēc Ludzas novada pašvaldība uzskata par ļoti labu panākumu to, ka līdz šī gada beigām Ludzas pilsētā tiks pabeigta 10 ielu rekonstrukcija, kas tiek veikta Eiropas Reģionālas attīstības fonda finansētā projekta „Transporta infrastruktūras sakārtošana uzņēmējdarbības veicināšanai un tūrisma attīstībai Ludzas pilsētā” ietvaros.

7 objektu rekonstrukcijas darbi (Rūpniecības, 1. Maija, Liepājas, Parku (iesk. Stroda ielas posmu līdz Peldu ielai), Raiņa iela, Ezera šķērsiela un Laukums pie pašvaldības ēkas) tiks pilnībā pabeigti līdz augusta vidum. Visās šajās ielās jau uzlikts jauns segums. Laukums pagaidām nav pieejams atpūtai un mašīnu izvietošanai, bet līdz jūlija beigām tajā tiks iestādīti koki, uzstādīti soliņi un atkritumu urnas.

6. maijā tika uzsākta Rekašova, Kr.Barona un Tirgus ielas rekonstrukcija; šie darbi ir jāpabeidz līdz šī gada novembra sākumam.

Rekonstruējamo ielu kopgarums 4,689 km. Kopējās projekta attiecināmās izmaksas 4 719 966,61 EUR, t.sk. ERAF finansējums 3 940 931.58 EUR;  Valsts budžeta dotācija: 141 598.99 EUR.

Informāciju sagatavoja projekta vadītāja Viola Andruščenko

coloring.cool