LV RU EN

Pirmdiena, 2021. gada 29. novembris
Ignats, Virgīnija
Ludza
Flurries
0°C
 
A A A

Līdz 25. martam 12. klašu abiturientiem ir iespēja pieteikties LU Fonda mecenātu stipendijām

170309_celamaize_logo2Līdz 25. martam 12. klases abiturientiem ir iespējams pieteikties Latvijas Universitātes (LU) Fonda stipendiju programmai „Ceļamaize 2013” un „M.M.V.Petkevičs piemiņas stipendija”, aizpildot on-line anketu mājas lapā www.fonds.lv.

Ar mecenātu palīdzību, īpaši pateicoties mecenātes Minnas Matildes Vilhelmīnes Petkevičs (1860-1943) devumam, LU Fonds spēj piepildīt perspektīvu un zinātkāru, jauniešu, vēlmi izglītoties, veicināt savu un mūsu valsts izaugsmi.

Stipendija „Ceļamaize 2013” un „M.M.V.Petkevičs piemiņas stipendija” paredzēta sabiedriski aktīviem un motivētiem topošajiem Latvijas Universitātes studentiem, kuriem ir nepietiekams finansējums studiju nodrošināšanai, bet možs prāts, skaidra nākotnes vīzija un labas sekmes mācībās (vidējā atzīme ne zemāka par 7,5 ballēm). Stipendijas apjoms ir 1500 lati, ko var izmantot gan mācību maksas, gan ikdienas tēriņu segšanai (dzīvošanas izdevumiem un sevis intelektuālai pilnveidei).

Lai pieteiktos stipendijai, līdz 25. martam mājas lapā www.fonds.lv jāizpilda noteikta parauga pieteikuma anketa, noteikta parauga CV, jāpievieno 11. klases liecība (jāieskenē) un 12. klases 1. semestra liecība (jāieskenē),  rekomendācija no vidusskolas direktora vai mācību pārziņa, vai klases audzinātāja, vai ārpusskolas un interešu izglītības iestādes vadītāja (jāieskenē), rekomendācija no pašvaldības sociālā darbinieka (jāieskenē); izziņa no sociālā dienesta, kas apliecina ģimenes kopējo ienākumu līmeni vai apgrūtināto sociālo stāvokli (jāieskenē) un citi dokumenti, kas varētu palīdzēt iegūt stipendiju.

Pieteikumus no 26. marta līdz 3. aprīlim izvērtēs komisija neklātienē, uz otrās kārtas intervijām ar komisiju klātienē tiks aicināti labākie pretendenti (no 8. aprīļa līdz 3. maijam). Stipendiāti 2013./2014. akadēmiskajam gadam būs zināmi 10. maijā.

Par LU Fondu

Nodibinājums LU Fonds darbojas kopš 2004. gada un ir respektabla filantropijas organizācija, kura rūpējas par izciliem, centīgiem (arī ar nepietiekamu materiālo nodrošinājumu) studentiem, maģistrantiem, doktorantiem, pedagogiem, zinātniekiem un izciliem izglītības, zinātnes un kultūras darbiniekiem sadarbībā ar izglītību atbalstošiem mecenātiem un partneriem. LU Fonds sadarbībā ar partneriem realizē mācību vides uzlabošanas projektus, rekonstrukcijas un materiāli tehniskās bāzes uzlabošanas projektus.

 

Papildu informācija:

Latvijas Universitātes Fonds

Tālr. 67244120

E-pasts: [email protected]

www.fonds.lv

coloring.cool